Znamy datę startu FE4

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6579

  Dołączona grafika

  W ostatnim wywiadzie z Brandonem Felczerem, Community Managerem Cryptic Studios, podcast RedShirtArmy uzyskał ekskluzywną informację, jakoby czwarty cykl Featured Series miał się rozpocząć już 11 lutego. Przed premierą planowana jest pokaźna akcja promocyjna, którą rozpoczęto wczorajszym screenshotem opublikowanym na oficjalnej stronie gry.

  Akcja Featured Series 4 rozgrywać się będzie w okolicach stacji Deep Space Nine i poświęcona zostanie Dominium. Twórcy obiecują mnóstwo interesujących rozwiązań, których dotychczas w grze jeszcze nie doświadczyliśmy, a także obecność kilku ikonicznych okrętów (*cough* Defiant i Enterprise-F *cough*).

  mibade
  Participant
  #103310

  Osobiście już się doczekać nie mogę:) Wątek z Dominum w ST to moim skromnym zdaniem jeden z ciekawszych w całym universum. Jednym słowem SUPER i oby tak dalej !!!

  Lafiel
  Participant
  #103328

  Nice! Do 11 lutego wcale nie tak daleko! 😀

  Zarathos
  Participant
  #103329

  W świecie gry toczy się wojna Federacji z Imperium Klingońskim, Ikonianie mieszają w resztkach Imperium Romulańskiego, Breenowie śmiało sobie poczynają w swoim kawałku przestrzeni, Borg wypowiedział kwadrantom Alfa i Beta regularną wojnę. A czego ma dotyczyć nowy FE? Oczywiście że Dominium. Ekstra.

  Melnikor
  Participant
  #103331

  W swojej wyliczance zapomniałeś dodać właśnie faktu że pozostałości armii Dominium i Cardasiański True Way puszczają z dymem dawną strefę neutralną miedzy Federacją a Cardasią starając się przywrócić dawny "ład" i zablokować akces Łyżkogłowych do UFP. Nowe Weekly Episodes są jak najbardziej na miejscu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram