Zmiany w oknie PvE

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7061

  Dołączona grafika

  Niedługo w Star Trek Online zawita siódmy sezon, który wiąże się nie tylko ze zmianami fabularnymi, przeprojektowaniem misji STF, czy dodaniem systemu reputacji, ale również z kosmetycznymi zmianami w interfejsie użytkownika. Jedną z rzeczy, które otrzymają nowy wygląd jest okno kolejek PvE. Twórcy argumentują konieczność wprowadzenia poprawek nie tylko pojawieniem się nowych misji w sezonie 7. (np. "Into the Hive", czy "Mine Trap"), ale również potrzebą pokazania w wyraźny i przejrzysty sposób ważnych dla graczy informacji, np. zróżnicowanych nagród.

  [more]Dostęp do okna kolejek PvE będzie możliwy tak jak teraz, czyli za pomocą przycisku w przeprojektowanym "Missions Journal"...

  Dołączona grafika

  ...lub za pomocą przycisku pod mini-mapą.

  Dołączona grafika

  Nowością w oknie PvE będzie pokazywanie detali misji (do tej pory ukrytych pod osobnym przyciskiem), jak również informacji o głównej nagrodzie (Fleet Marki, Omega Marki, Dilithium, itd), przewidywanym czasie na ukończenie misji oraz stopniu trudności. Dane w tabelce będzie można filtrować i sortować. Niestety na udostępnionych przez Cryptic materiałach nie widać informacji o tym, ilu graczy w danym momencie oczekuje w kolejce na rozpoczęcie gry - nie wiadomo na razie, czy usunięcie tego to zabieg celowy i czy będzie to zmieniane.

  Dołączona grafika

  Zmianie ulegnie sposób pokazania, w których kolejkach gracz aktualnie oczekuje na zabawę. Zamiast niewielkiej ikony, jak to ma miejsce teraz, cały wiersz zostanie wyraźnie podświetlony.

  Dołączona grafika

  Jeżeli z jakichś powodów kolejka będzie dla graczy nieosiągalna, pokazane to będzie w równie przejrzysty sposób.

  Dołączona grafika

  Źródło: Season 7 Dev Blog #16

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram