Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG zmiany w nowej bitwie

zmiany w nowej bitwie

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 451 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #11686

    Nie jestem specem od techologi fedziów, ale mozna przyjac inaczej. Galaxy jest w stanie wytrzymac 10 trafien tymi torpedami ktore są jako standard u fedziów (typ 3, tak Taz?) i na bazie tego obliczac ile wytrzymaja inne jednostki, a z tego wynika ze np taki B'Rel wytrzyma 5 z chakiem

    Tazman
    Participant
    #11687

    Nie jestem specem od techologi fedziów, ale mozna przyjac inaczej. Galaxy jest w stanie wytrzymac 10 trafien tymi torpedami ktore są jako standard u fedziów (typ 3, tak Taz?) i na bazie tego obliczac ile wytrzymaja inne jednostki, a z tego wynika ze np taki B'Rel wytrzyma 5 z chakiem

    Z dużym chakiem ale wporzo może być. Poprzeliczam obecne okręty fedków pod nową bitewkę

    Czy ktoś ma jakieś obiekcje ?

    Coen
    Participant
    #11688

    Obiekcje odnoscnie takiego obliczania wytrzymalosci pancerza czy tego ze obliczasz okrety fedziów? Bo ja nie mam ani w tym ani w tym:) Aha, Taz o ile poteżniejszy jest procentowo typ IV i kwantówki?

    Krusty
    Participant
    #11689

    Może robić Taz a wyniki bacznie ocenimi. I mam jeszcze małą propoozycje nie wiem czy ktoś ustanowił ramy czasowe bitwy jeśli nie to ja proponuje okres Wojny z Dominium kiedy Imperium zerwało sojusz z Federacją.

    Coen
    Participant
    #11690

    To by oznaczlo koniecznosc wywalenia wiekszosci okretów u klingonów (i o to ci chodzi nie?) i niektórych u fedziów jak np. Sovek, Lakota itd.

    Tazman
    Participant
    #11691

    Głowice BojoweTyp Osłony Pancerz Mikro Torpedy Fotonowe 40.000 20.000 Torpedy Fotonowe MK 1 180.000 90.000 Torpedy Fotonowe MK II 220.000 110.000 Torpedy Fotonowe MK III 270.000 135.000 Torpedy Fotonowe MK IV 290.000 145.000 Torpedy Kwantowe 729.000 364.500 Torpedy Trikobaltowe 2.500.000 1.500.000 + Uszkodzenia podprzestrzenneCzyli Galax bez osłon wytrzyma 1.350.000 uszkodzeńMoja krypa 425.250Czyli po prostu 1.350.000 daje sto procent ala 1000 TNG Corsair ma 315 TNG więc 31,5% czyli 😉 425.250P.S. Klingoni Pokażcie te swoje fotonówki, jonówki polaronówki i co tam jeszcze macie chcę zobaczyć ile moja krypa wytrzyma :)P.S. Co do daty starcia to ja bym obstawił 2380 czyli jakieś dwa latka po Nemesisie

    Anonymous
    Guest
    #11693

    Tazman, pofatyguj się do KSO, nie chcę kopiować posta 🙂 Ostatni w KSO zawiera wszystkie dane 🙂

    Krusty
    Participant
    #11696

    Dobra Coen niech ci będzie ale w taki razie żadam właczenia w skład uzbrojenia okrętów Federacji następujących systemów:

    Działa izokinetycznego

    http://www.ditl.org/index.htm?daymain=/wea.../hedkinetic.htm

    Torped Trillitowych

    http://www.ditl.org/index.htm?list=/listweapons.htm

    To pewnie nie przejdzie ale no coż spróbujmy pancerza i transfazówek.

    Coen
    Participant
    #11697

    W takim razie ja rzadam wlaczonie do uzborjena okretów klinońskich torped polaronowych, bez zagrozenia promieniowaniem dla okretu, oraz dynamicznych oslon i pancerza vereronowego

    Krusty
    Participant
    #11699

    Czy to kolejne z tych slynych klingońskich broni których nikt nigdy jeszcze nie widzial? 😆

    Coen
    Participant
    #11700

    Za to klingońska a nie ukradziona innym rasom 😆

    Tazman
    Participant
    #11701

    Znowu się zaczyna. 👿 Czekać, aż Kronos poda oficjalne dane dotyczące obecnego stanu rzeczy Najpotężniejsze głowice które będzie można wykorzystać to Trikobaltówki i Jonowe gotowe zestawienie powinno rozwiać wątpliwości więc poczekajcie, aż będzie gotowe.Z Kronosem ostro już pracujemy, Kronos pokaże, wszyscy zgłoszą swoje ale lub nie, Kronos zatwierdzi, koniec i kropka, cierpliwości

    Krusty
    Participant
    #11702

    Jakie skradzione jedną kupiliśmy drugą zrekwirowaliśmy jednemu szaleńcwi. a dwie ostatnie dostaliśmy w prezencie od bogatej cioci z przyszłości.

    Coen
    Participant
    #11703

    Hmm..a czy trikobaltowki nie są przegieciem lekkim? W końcu to jak połczenie polaronówek i jonówek.

    Coen
    Participant
    #11704

    Jak sam widzisz żadnej sami nie wymyśliscie, a urzadzenie dzieki ktoremu macie tą ciocie z przyszłosci ukradliscie klingonom.

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 451 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram