Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG zmiany w nowej bitwie

zmiany w nowej bitwie

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 451 total)
  • Author
    Posts
  • Tazman
    Participant
    #11056

    [...]

    Uwaga przyjęta, zabiorę się za korekcję,

    będę musiał przerobić przykładowego sovka 👿

    jak chcesz to podeślij maila na privie to po korekcie ci podeśle

    Coen
    Participant
    #11057

    Ok, zreszta patrzac po dystromie to tak.

    Sovek typowy ma 1700 siły fazerów

    Sovek ulepszony ma 2000

    podczas gdy Negh'Var ma 4100, więc nalezaloby ta moc mocno ograniczyc

    Tazman
    Participant
    #11058

    Ok, zreszta patrzac po dystromie to tak.

    Sovek typowy ma 1700 siły fazerów

    Sovek ulepszony ma 2000

    podczas gdy Negh'Var ma 4100, więc nalezaloby ta moc mocno ograniczyc

    No to ile w końcu przed chwilą zmieniałem 👿 na 40.000

    poniżej 35.000 nie zejdę

    Pamiętaj, że Daystrom w 100% nie da się w ten sposób przeliczyć, co najwyżej zwiększ siłe N'V

    Coen
    Participant
    #11059

    Hmm...sądze ze 40 000 styknie, tyle ze wiesz ze w takim razie musisz obnizyc tez moc innych fazerów o te 20% ?

    Tazman
    Participant
    #11060

    Hmm...sądze ze 40 000 styknie, tyle ze wiesz ze w takim razie musisz obnizyc tez moc innych fazerów o te 20% ?

    No niech będzie ale nie równe 20% bo chcę aby obliczenia były podczas walki prostrze i zrobie to najwyżej w chacie na jutro bo w pracy ciężko aby na siebie uwagi nie zwracać 😀

    P.S. możesz sprawdzić skrzynkę

    P Peter
    Participant
    #11061

    Mi sie caly system podliczania i takie tam bardzo podobal...

    A co do starej sesji RPG Q ostatnio mnie zadziwil...

    Przez cala szkole srednia nic nie rysowal az tu nagle Hmmm.....

    Znajde wam ostatni jego rysunek i wysle wam linka, przy okazjii cos mowil ze taka fajna sesje moglby wsadzic w komix, podobno nigdy tego nie robil ale ostatnio szalone pomysly mu jakos w dziwny sposob wychodza idealnie. Co wy na to?, trzeba go wesprzec!

    A co do Reydena niech probuje to wsadzic w Excel zobaczymy co z tego wyjdzie bo pomysl wydaje sie BDobry.

    Reyden
    Participant
    #11068

    A co do Reydena niech probuje to wsadzic w Excel zobaczymy co z tego wyjdzie bo pomysl wydaje sie BDobry.

    Na razie troche cięzko idzie

    Bo nie wiem ile dokładnie zadają torpedy w przeliczeniu na 1 torpedę

    Z fazerami/dysruptorami troche lepiej

    Mam od kronosa dane wszytkich statków

    Ale nie ma na razie zbyt duzo czasu zeby nad tym popracowac

    może w srode -czwartek ruszy coś

    Q
    Participant
    #11071

    Hmmm wiem jak to jest kierowac ta bitwa sprawa nie jest wcale latwa jak to sie komus kto nigdy tego nie robil wydaje jesli sie do tego programu nie ma trudno jest to podliczac i jest to niezmiernie czasochlonne. ja bym troche mogl sie pobawic w programowanie pocwiczylbym C przy okazjii, byloby super gdyby Kronos mi to przeslal zrobilbym konkurencyjny program do pomyslu Reydena.Co do wypowiedzi Peter i Komiksu pozyjemy pomyslimy kiedy zrobie, nie ma co jeszcze dzielic skory na niedzwiedziu. Ale jesli takowy powstanie wy jako pierwsi sie o tym dowiecie, niestety nie wiem jak wygladacie i bede improwizowal przy rysunku.

    I najwazniejsze po bitwie w ramach tego ze zapobiegliscie katastrofie wszechswiata Continuum mogloby wam dac jakies bronie specjalne.

    Wyslijcie mi na priv swoje propozycje ja sie zastanowie i skonsultuje to z Kronosem.

    Coen
    Participant
    #11163

    W czasie rozmowy z Mackiem wynikła jeszcze jedna kwestia która trzeba rozwiazac tutaj. Nie wiem jak wam ale mi nie uśmeicha sie walka 10 sovereignow na 10 Duj'muH, a znajc kapitanów federatów to co dugi przylecial by na Sovku. Dlatego sądze ze trzeba bedzie wypisać wszelkie dostpene klasy i określić ilosc dostepnych okretów danego typu, i np. u fedziów na calą bitwe bedzie mogł być tylko jeden sowek, jeden probmek (a i nad tym trzeba sie zastanowic), ze 3 akiry itd. Jak sie ustali kolejna bitwe to sie rozpiske wyda

    Anonymous
    Guest
    #11164

    Jestem za ograniczeniem ilości ciężkich okrętów. Co, w jednym sektorze nagle zebrały się najcięższe, najnowsze jednostki Floty? Ze swojej strony już mogę powiedzieć, że nie wybiorę się ani NV, ani Vor'Chą, ani K' Vort Chą .

    Coen
    Participant
    #11165

    Ja jesli tylko bedzie taka możliwosc bede na betleH

    Qbah
    Participant
    #11167

    Ja bym najchetniej K'T'Inga przylecial... ale slabiutkie to tak, ze nie wytrzyma dlugo... rzeklbym nawet, ze bardzo krotko 🙄

    Coen
    Participant
    #11168

    Q'baH, to chyba rozwiazanie twoich problemów 🙂

    http://www.ex-astris-scientia.org/my_ships/boreth.htm

    Moge Ci go z miejsca rozpisac jak nalezy jesli chcesz:)

    Qbah
    Participant
    #11169

    Z wielka checia, Coen ❗ Nie wyglada to tak pieknie, jak K'T'Inga, ale troche podobnie 🙂 Bosche, zeby K'T'Inga byla mocniejsza... Bo za wyglad to jej stawiam 6+ 😀

    Coen
    Participant
    #11170

    Nie planowałem juz trzeciej modernizacji KTI ale skoro wniosek jest to sie pomyśli:) Jesli chcesz:]

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 451 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram