Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zmiany na polskiej wersji StarTrekMovie

Zmiany na polskiej wersji StarTrekMovie

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Keymaster

Od naszej ostatniej wizyty na polskiej wersji językowej oficjalnej strony "Star Trek XI" zaszły pewne zmiany.

[more]Polscy fani już nie zobaczą opisu filmu z "Akademią Kosmiczną", zamiast tego otrzymają bardzo krótkie streszczenie (być może dystrybutor nie chce zdradzać żadnych spojlerów polskiej widowni):

Dołączona grafika

J.J.Abrams, producent i reżyser "Mission Impossible III" oraz "Zagubieni/Lost", producent Damon Lindelof, producenci wykonawczy Bryan Burke i Jeffrey Chernov oraz producenci wykonawczych i scenarzyści Roberto Orciego i Aleks Kurtzman ("Transformers", "MI: III") przedstawia nową wizję największej kosmicznej przygody wszech czasów "Star Trek" z młodą, nową załogą, która odważnie wyrusza tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek.

Oprócz tego nie dostrzegliśmy więcej zmian, wciąż można obejrzeć stary, pierwszy trailer z polskimi napisami:

Dołączona grafika

Kolejnych zwiastunów niestety brak...

Co ciekawe, zarówno na trailerze jak i na stronie widnieje data 1 maja, sprzeczna z informacjami podanymi na oryginalnej stronie.

Źródło: StarTrekMovie[/more]

Lo'Rel
    Participant

Właśnie zastanawia mnie ten pierwszy maja...

Barusz
    Participant

Bo to będzie specjalny pokaz dla aktywu robotniczo-chłopskiego miast i wsi.

Match
    Participant

Byłem e kinie na "Zapaśniku", przed filmem był zwiastun ST i jako data premiery 1 maja właśnie. Czyżby w Polsce spodziewając się tłumów w kinach z okazji długiego weekendu dystrybutor postanowił przyspieszyć premierę o tydzień? 🙂

fluor
    Keymaster

Match: Dzięki za info. Sprawdzamy to, bo to jest albo poważna pomyłka dystrybutora, albo bardzo dobra wiadomość dla Polaków 🙂

Flashbones
    Participant

To jest niemożliwe żeby u nas było szybciej

zdarom
    Participant

Nie ma rzeczy niemożliwych, są mało prawdopodobne.

Lo'Rel
    Participant

Światowa premiera 8 maja, a w Polsce pierwszego? Ejże... That's not logical.

Barusz
    Participant

Nie ma rzeczy niemożliwych, są mało prawdopodobne.

Jadzia Dax, DS9: "Rivars" 😉

Match
    Participant

Ostatnio na mechanice płynów liczyliśmy prawdopodobieństwo, że nagle wszystkie cząsteczki powietrza w sali znajdą się tylko w jednej jej połowie. Okazuje się, że jest to możliwe.Tak więc faktycznie nie ma rzeczy niemożliwych 😛

zdarom
    Participant

A może wtedy będzie jakiś pokaz przed premierowy, np ja tak byłem na drugiej części Opowieści z Narnii.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram