Zmiana waluty w Star Trek Online

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #106235

    Ekhm, mamy UP

    Chyba tak nie do końca, ale to było do przewidzenia. 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #106236

    Increased HP of B'Rel Retrofit.

    I like it!

    Silver Phoenix
    Participant
    #106237

    Wiecie, ja tam nie chcę krakać, ale jak na razie wszystkie treki dojechały do max. sezonu siódmego... 🙂 Nie jestem więc pewien, czy cieszyć się z szóstki 😛

    Execus
    Participant
    #106238

    Oglądnąłem CSI Miami, ST Generations, CSI Las Vegas i już naprawdę nie mogę się doczekać... Nie wiem co Star Trek ma w sobie ale normalnie przyciąga jak czarna dziura klasy szóstej....

    Jamjumetley
    Participant
    #106239

    Komuś się udało zalogować? 😀

    Smiecho
    Participant
    #106240

    Ugand i Plama się już czają na jakiejś mapie. Suav i ja byliśmy przez kilka sekund. Landerhow też ma ciągłe disconnecty. 🙂 To proste. Wszyscy się rzucili jak na świeże mięsko za PRLu. 🙂 Serwery przyjmują DOSa...

    Ugand
    Participant
    #106241

    Komuś się udało zalogować? 😀

    mnie, juz jestem od mniej wiecej 21:25

    official community padlo, ciekawe kiedy DDOS dosiegnie holodecka

    FasolaXX
    Participant
    #106242

    Kaplica z logowaniem,jestem nowy wiec nie wiem jak to sie odbywa w STO.To normalne przy update ze nie da rady wbic na serwa?

    Melnikor
    Participant
    #106243

    Jak naraz próbuje wbić się 20-25 tysięcy osób to chyba normalne.

    FasolaXX
    Participant
    #106244

    Przydal by sie shout box na forum bo to maly spam w temacie:) Zalogowalem sie ale jestem 914 w kolejce i kaza czekac wiec troche sie zejdzie...

    Lafiel
    Participant
    #106246

    Czyli widzę że lepiej sobie iść spać i jutro od rana cisnąć 😛

    Ugand
    Participant
    #106249

    he ekhe ekheserwery strony, jak i gry, zostały zDDoSowanechyba ustawię budzik na 5:30, zapalę i pójdę spać.

    Losstarot
    Participant
    #106256

    5:04 wygląda na to że się zaloguje 😀

    btw nie zapomnijcie o http://sto.perfectworld.com/news/?p=607261

    Smiecho
    Participant
    #106257

    Pomijając kwestie problemów z zalogowaniem i wracając do tematu pieniędzy w STO... Można uznać przekręt za udany. 🙂 Wymieniłem dwa dni temu dilithium na CP po kursie 345:1. CP Automatycznie zostało zamienione na Zeny (1:1,25), a te dziś o 6:00 zamieniłem znowu na Dilithium po kursie 302:1. Efekt: mam 10% dilithium więcej. 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #106259

    Podszedłem do sprawy bardziej zachowawczo i nie ryzykowałem - w efekcie będę musiał dłużej dylit grindować.Z innej beczki - obudziłem się dziś po 5:00. Pomyślałem, że będę cwany i spróbuje dołożyć się do rozbudowy klingońskiej floty skoro federacyjna jest zbugowana. Wchodzę, a tam już nie ma co na razie dokładać, bo nie mam nic co jest wymagane 🙂

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram