Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Zmiana w systemie przesiadania się na inny statek

Zmiana w systemie przesiadania się na inny statek

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Diensdale
    Participant
    #8181

    Dołączona grafika

     

    Wkurzasz się przeskakując na nowy statek bo musisz przenosić cały sprzęt? Być może Twoje męki zostaną zmniejszone za sprawą nowego systemu.

    W jednej z nadchodzących aktualizacji zostanie zmieniony system przesiadania się na nowe statki. Kiedy wybierzemy jednostkę po raz pierwszy cały sprzęt, który znajduje się na dotychczas używanej zostanie przeniesiony do nowej. Na jednostce źródłowej stare wyposażenie będzie wyszarzone tak żeby powrót do niej nie powodował traumy. System będzie działał tylko dla pierwszego użycia danego statku i pozwoli na przeniesienie wyposażenia, które można zastosować na danej jednostce. Kolejne przesiadki odbywać się będą już normalnie, ale ta pierwsza pozwoli na szybkie zapisanie ustawień.

     

    Źródło: Oficjalna strona STO

    Slawek
    Moderator
    #120105

    Mam szczere nadzieje, że będzie to opcjonalne... Wystarczy, że Cryptic od roku nie jest w stanie naprawić Loadoutów. Nie chcę, żeby teraz dodatkowo mieszał mi w ekwipunku za każdym razem, gdy pobiorę nowy okręt.

    Nie wspomnę już o tym, że takie przenoszenie sprzętu jest kompletnie bez sensu w przypadku odmiennych klas okrętów. Nowość ta będzie przydatna chyba tylko i wyłącznie kompletnym nowicjuszom, dopiero zaczynającym grę. Dla 'weteranów' obawiam się będzie to bardziej upierdliwe, niż faktycznie przydatne.

    Diensdale
    Participant
    #120107

    No jak teraz ekspię Caitanina i dostanę nowy statek to mi narzuca badziewi z niższych tierów. Na szczęście dziś klepnę 40 poziom więc po problemie.

    snowman
    Participant
    #120112

    Cytat z pwelaughingtrendy:

    [color=rgb(255,255,255);font-family:Verdana;background-color:rgb(27,28,31);]Our new simple ship transition feature will be available to all players by default. For Captains who do not want to utilize this new feature, there will be an option to turn it off.[/color]

    Amen

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram