Zmiana statku

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • FAB
    Participant
    #107140

    Rozwój bazy oczywiście będzie trwał długo, natomiast mi chodziło tylko i wyłącznie o to, że flotowy sklep będzie miał taki okręt taniej.

    Match
    Participant
    #107141

    Po pierwsze: 2500 Zen, a nie 2000 CP.

    Po drugie: przy obecny kursie wymiany Zen-Dil oznacza to ok. 387500 Dil, co przy przerabianiu 8k Dil dziennie daje zbieranie rudy jedną postacią przez 48 dni, lub dwiema postaciami przez 24 dni. To niecały miesiąc. Jeśli będziesz miał szczęście i ugrasz na wymianie Zenów na giełdzie (kupić tanio, sprzedać drogo), możesz skrócić ten okres - to jednak śliski temat, bo istnieje pewne ryzyko (jak na giełdzie), a poza tym cena Dilu od dłuższego czasu jest stabilna.

    Podsumowując: Armitage jest w zasięgu każdego... 🙂

    Nie każdy ma czas, żeby nabić codziennie 8000 Dil :glare:

    FAB
    Participant
    #107142

    1h dziennie w zupełności wystarczy, a jak się sprężyć to nawet tyle jest nadto.

    Silver Phoenix
    Participant
    #107148

    Nie każdy ma czas, żeby nabić codziennie 8000 Dil :glare:

    Mam 6 altów, na każdym robię praktycznie lore, assigmenty dla doffów i daily officers report. Wpada ok. 2 tys. dil na postać, zajmuje mi to mniej więcej jakąś godzinę. Przy obecnym kursie wymiany Armitage to miesiąc roboty.

    Da się 🙂

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram