Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Zimowe atrakcje w Winter Wonderland

Zimowe atrakcje w Winter Wonderland

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 62 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #115313

    Brakuje mi tylko grzebania w zaspach. Pomijając fakt istnienia exploitu (skrypt vb wysyłający klawisz 'F' do okienka z grą jak szło się coś zjeść), było co robić między poszczególnymi eventami. Teraz pokonuję bałwana i czekam. Wyścig PvP i czekam. Czasem tą inwazję się wepchnie w przerwę, ale też ma cooldown. Jedzenie placków jest nudne, a i zielonych commodities nie daje.

    FAB
    Participant
    #115326

    Czy zdobycie zielonych ozdób jest tylko możliwe poprzez misje doff, czy przy innych okazjach też mogą wpaść, a po prostu trafiają się bardzo rzadko?

    Smiecho
    Participant
    #115327

    Mogą, tylko szansa na to jest niewielka. Kilka razy "zielony" drop wypadł mi z walki z przerośniętym bałwanem na jeziorze. Wydaje mi się, że za Winter Invasion też coś było. Natomiast ani razu nie trafiłem na to jedząc placki.

    Slawek
    Moderator
    #115329

    Zielone są nagrodą za wszystko oprócz jedzenia ciast. Po prostu szanse mniejsze. Od przyszłego patcha ma się to jednak zmienić. Także misje doff - najlepszy sposób na ozdoby - będą teraz dawać zwiększone nagrody za crit, a także kilka ozdób za zwykły success.

    FAB
    Participant
    #115330

    Tak się zastanawiam, czy jest w ogóle sens polowania na te ozdoby, skoro wszystko można kupić na exchange - łatwiej jest zarobić 1-2mln niż liczyć na farta, by trafić 8 ozdób bajorańskich.

    Jamjumetley
    Participant
    #115332

    Chętnie wymienię 8 ozdób na 2 mln EC 😉

    Slawek
    Moderator
    #115333

    Nie ma sensu. Z exchange też warto się wstrzymać - wystarczy robić misje doff a pod koniec eventu w ozdobach będzie się pływać.Z drugiej strony nie wszystko się kupi na exchange, ale też zależy co kogo interesuje.

    Jamjumetley
    Participant
    #115334

    Jak nie ma sensu? 2 miliony przygarnąć za 8 ozdób? 😉

    Ugand
    Participant
    #115336

    z najnowszego patchnotes, który prawdopodobnie w życie wejdzie jutro:

    All Winter Event Duty Officer Assignments now reward 4 random Holiday Commodities on Success and 12 on Critical Success (instead of zero or 8, respectively).

    (4 różne ozdoby zamiast 0 za misję zakończoną powodzeniem i 12 zamiast 8 za sukces krytyczny)

    jeżeli po tych zmianach ktoś powie, że ma kłopoty ze zdobywaniem świątecznych minerałów, powinien rzucić tę grę, bo najzwyczajniej w świecie nie umie 😎

    FAB
    Participant
    #115337

    Chętnie wymienię 8 ozdób na 2 mln EC 😉

    Faktycznie, to tych ozdób jest 16, bo obu zielonych potrzeba po 8 🙂 (na exchange chodzą one po 100-200k za sztukę, no chyba że coś się drastycznie zmieniło). Białych nie liczę, bo tego to jest jak płatków śniegu.

    Slawek
    Moderator
    #115340

    O dziwo najlepiej spróbować szczęścia w sprzedawaniu szalików, które kosztują po 3 common i 2 uncommon a schodzą za niecały milion EC. Płaszcze dla porównania kosztują po 10 common i 8 uncommon a ceny są już od poniżej 2mln EC.Dlatego mówię, teraz warto to spieniężyć, a dopiero później kupić co tam się chce. Ewentualnie zostawić na przyszły rok - wraz ze startem eventu nie wydałem nawet połowy tego, co zachowałem z zeszłego roku.

    Beret
    Participant
    #115343

    Ja w prawdzie od paru dni kuleje z czasem by choć 1h pograć ale Suavek ciesz się bo ja chodź mam tych ozdób z zeszłego roku to na "nowych" postaciach nic kupić nie mogę :[ Pewnie był jakiś patch po drodze to chociaż mam nadzieję teraz mi się uda.

    domirex
    Participant
    #115357

    Znowu trzeba 25 dni poświęcić na zdobycie tego okrętu 😥

    Melnikor
    Participant
    #115358

    Znowu trzeba 25 dni poświęcić na zdobycie tego okrętu 😥

    Zbrodnia, Cryptic wymógł regularne logowanie na 5 minut w ciągu dnia.

    Slawek
    Moderator
    #115359

    Żadna zbrodnia, ale chyba nie zaprzeczysz, że jest to raczej monotonna czynność do odklepania, aniżeli cokolwiek faktycznie przyjemnego. 😉

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 62 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram