Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zgadnijcie kto jeszcze z BSG trafi do FlashForward?

Zgadnijcie kto jeszcze z BSG trafi do FlashForward?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #5414

  Macie pomysły, jaki aktor z Battlestar Galactica pojawi się w FlashForward? Mała podpowiedź - będzie to ktoś, kto mocno zamieszał w całej serii i podobną rolę odegrać ma tutaj. Już wiecie? Tak, wiem, że takich to tam było sporo. No dobra, koniec droczenia - do FF zawita aktor James Callis, znany wielbicielom BSG jako Gaius Baltar.

  [more]Tak naprawdę to mało jest wiadomo o tym, kogo Callis będzie grał. Twórcy serialu powiedzieli jedynie, że jest to postać wyjątkowa i szalenie interesująca. Ma się pojawić w kilku ostatnich odcinkach sezonu jako czarny charakter. Cóż, w tej roli sprawdza się moim zdaniem znakomicie. Czy odegra ję w sposób równie dobry jak w BSG? Cóż, pożyjemy, zobaczymy.

  Źródło: Sci Fi Wire[/more]

  Barusz
  Participant
  #86695

  Ciekawe, czy zachowa akcent? ;>W BSG on nie był tak naprawdę złym facetem, na początku tylko starał się ratować pupę (każdy by tak zrobił) no i niemiłosiernie wkurzał, a potem po prostu się zaplątał.

  Breen
  Participant
  #86765

  Callis zagrał świetnie Baltara.. Oglądanie gry aktorów takich jak Callis to czysta uczta :). Ogólnie..całą ekipa BSG jest jakaś wyjątkowa..

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram