Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox Zdjęcia ze spotkań

Zdjęcia ze spotkań

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Gosiek
    Participant
    #2237

    Kilka zrobionych przeze mnie zdjęć ze spotkań mazowieckich można sobie obejrzeć tu:

    zdjęcie 1

    zdjęcie 2

    zdjęcie 3

    zdjęcie 4

    zdjęcie 5

    zdjęcie 6

    Rozdzielczość 1024x682. Jeżeli ktoś chce fotki w większej rozdzielczości (2100x1400) to niech się do mnie zgłosi na priv.

    Miłego oglądania. 😀

    PS. Kto ma jakieś inne fotki ze spotkań niech też wrzuci na jakąś stronę i da tutaj link. O ile pamiętam to powinno być tego całkiem sporo.

    Pomnik
    Participant
    #22100

    Czekam na kolejne zdjęcia z nocki Star Wars'owej. Mam nadzieję, że ktoś robił. Czekam.A dlaczego, jak klikam na te odnośniki do zdjęć pojawia mi się jakaś rosyjskojęzyczna strona?

    Gosiek
    Participant
    #22101

    Dlatego, że zdjęcia leżą na rosyjskim serwerze. A że ten ostatnio przestał je ładować jako strony i wyświetla tylko info z linkiem do obrazka... stąd ten kłopot. Ale po kliknięciu na link zdjęcia powinny się ściągnąć. PS. DO do nocki SW to chyba nie będzie dokumentacji fotograficznej a szkoda, gdyż mieliśmy okazję zobaczyć taniec poruczników-komandorów. 😛

    chatI
    Participant
    #22157

    Ogolnie nocka SW byla przyjemna... Atlantis zreszta tez 😉 oby szybko kolejna... i tym razem z aparatem ;PSwoja droga, nie dalo by sie tego forum zintegrowac z lista mazowiecka albo w ogole z jakas lista mailowa?pzdrc.

    Piotr
    Keymaster
    #22162

    Swoja droga, nie dalo by sie tego forum zintegrowac z lista mazowiecka albo w ogole z jakas lista mailowa?

    Poki co forum POGF ma byc polaczone z lista i na razie trudno powiedziec jak to bedzie funkcjonowalo. Takie polaczenie proste nie jest, a pozniejsze dzialanie forum moze nie byc takie bezproblemowe, jak sie wydaje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 😉

    Gosiek
    Participant
    #27206

    Żeby było łatwiej znaleźć fotki z naszych spotkań, to zebrałam tutaj linki do tych z kilku ostatnich (i tych nieco starszych też ;)) mitingów:

    Velocon czyli maraton Babylonu 5 - 1-3 maja 2004 -> link

    Spotkanie 27 listopada 2004 -> link

    Nocka z LOTRem (19/20 marca 2005) -> link

    Spotkanie 9 kwietnia 2005 -> link

    Prośba do autorów zdjęć, żeby kolejne info o fotografiach zamieszczać nie tylko w tematach o raportach ale i tutaj, temat zostanie przyklejony, więc będzie go łatwiej znaleźć. 😛

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram