Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zdjęcia z piątego sezonu Supernatural

Zdjęcia z piątego sezonu Supernatural

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Keymaster

Premiera nowego sezonu Supernatural już za niecałe dwa tygodnie, 10 września. Telewizja CW postanowiła zaostrzyć apetyty fanów, publikując zdjęcia z nowych przygód braci Winchester.

[more]W sezonie piątym zobaczymy, jak Sam i Dean starają się walczyć z uwolnionym z piekła Lucyferem. Wróci sporo znanychz poprzednich sezonów postaci, poznamy nawet czterech Jeźdźców Apokalipsy i samego Boga. Więcej o tym, co nas czeka, można przeczytać w wywiadzie z twórcami serialu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Źródło: SCI FI Wire[/more]

Aquenral
    Participant

(...) poznamy nawet czterech Jeźdźców Apokalipsy i samego Boga.

Masakra. Nigdy nie oglądałem Supernaturala, ale nie sądziłem, że tak nawiązuje do religii.

Chociaż, z drugiej strony, serial bez mesjasza czy proroka religijnego to nie serial według dzisiejszych standardów 😛

Piotr
    Keymaster

A zdziwiłbyś się, jak dobry serial to jest. Niby znane i nadużywane już schematy, walka dobra i zła, demony, anioły, Lucyfer, Bóg - ale pokazane w ciekawy sposób, wcale nie jest wtórne.Mnie najsłabiej przyciągał pierwszy sezon, gdzie sporo było odcinków 'horror of the week', ale potem nie dało się oderwać. Świetnie prowadzona historia, dobrzy aktorzy, rozbrajające poczucie humoru (nierzadko czarnego) i do tego fajna muzyka. A jeszcze ten samochód. ;)Jeden z najlepszych seriali. Tylko trzeba lubić horrorki.

Coen
    Participant

Dla mnie było trochę przegiętych motywów z kwestii równie złego dobra co i zła, i obawiam się, że teraz jak wmontują jeszcze samego Boga to już w ogóle będzie dla mnie niestrawne.

Infango
    Participant

Nie no ciężko zrobić serial o nazwie Supernatural bez odwoływania się do religi, no jakby nie patrzeć raczej się nie zrobi. A co do formuły serialu to niektóre odcinki w założeniu miały się opierać o klasyczne amerykańskie horrory co jest super. Zresztą fajnie się to ogląda a motywy religijne są fajnie wplecione w główny watek serialu i nie działają na nerwy anie nie nudzą.

Aquenral
    Participant

Nie no ciężko zrobić serial o nazwie Supernatural bez odwoływania się do religi, no jakby nie patrzeć raczej się nie zrobi.

No, ja bym raczej stawiał na inżynierię genetyczną, mutacje albo manipulację pozaziemską, ale nie religię 😛

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram