Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zdjęcia z filmu Star Trek na kartach kolekcjonerskich

Zdjęcia z filmu Star Trek na kartach kolekcjonerskich

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4461

    Paramount ujawniło zestaw zdjęć z kart kolekcjonerskich przygotowanych przez firmę Rittenhouse. Karty przedstawiają unikalne ujęcia, nie pokazywane w trailerach, toteż do galerii poniżej zapraszamy tylko osoby nielękające się spoilerów.

    [more]

    Opisy nad zdjęciami to tłumaczenia oryginalnych podpisów z paczki z Paramount, w nawiasach uwagi TrekMovie.

    Statek znany niektórym jako "The Jellyfish" (ang. meduza) - (Spock używa go do podróży w czasie)

    Dołączona grafika

    Nero - niegdyś bohaterski Romulanin - teraz szuka zemsty.

    Dołączona grafika

    Sulu, jeden z najlepszych sterników w całej Gwiezdnej Flocie.

    Dołączona grafika

    Uhura musi wybrać po której stronie się opowie.

    Dołączona grafika

    McCoy czuje się źle na każdym okręcie, nawet jeśli to symulator (Kirk w tle, prawdopodobnie w trakcie Kobayashi Maru. Plan przypomina USS Kelvin)

    Dołączona grafika

    Zatoka San Francisco, tu znajduje się Akademia Gwiezdnej Floty (a to prawdopodobnie plecy McCoya).

    Dołączona grafika

    Młody oficer o nazwisku Chekov.

    Dołączona grafika

    Zgadnijcie jaki jest ulubiony kolor kapitana Jamesa T. Kirka.

    Dołączona grafika

    Pike, oryginalny kapitan USS Enterprise.

    Dołączona grafika

    Jim Kirk spotyka swojego oskarżyciela, Spocka.

    Dołączona grafika

    Młody Spock kieruje ukradzionym statkiem.

    Dołączona grafika

    Obcy wchodzi do baru... (Keenser, pomocnik Scotty'iego z Delta Vega)

    Dołączona grafika

    Spock poucza swoje młodsze alter ego o wadach czystej logiki.

    Dołączona grafika

    Źródło: TrekMovie[/more]

    zdarom
    Participant
    #70114

    Już raz widziałem statek do podróży w czasie o podobnym wyglądzie... w Dragon Ball Z. ;]

    Barusz
    Participant
    #70115

    Zgadnijcie jaki jest ulubiony kolor kapitana Jamesa T. Kirka.

    Dołączona grafika

    Ciekawostką jest fakt, że pierwotnie mówiono, że to będzie siostra Chapel albo "kancelaristka" Rand. Nikt nie podejrzewał wtedy, że zależy jej tak bardzo, że da się pomalować 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #70116

    Dużo ujęć pokazuje zimny, industrialny klimat w filmie, jak w "Raporcie Mniejszości", mi się podoba.

    fluor
    Keymaster
    #70129

    Barusz: Odnoszę wrażenie, że lepiej by jej było w jasnoniebieskim 😉

    Barusz
    Participant
    #70134

    Co nie będzie zaskoczeniem dla kogoś, kto widział Twój avek 😉

    fluor
    Keymaster
    #70135

    No tak, a czy ty nie znajdujesz tego ciemnozielonego koloru jako zbyt banalny?

    Barusz
    Participant
    #70136

    Prawdę mówiąc skupiłem się na tym, że ona jest nader podobna do Paris Hilton (serio, moim zdaniem bardzo), więc nie w moim typie, więc się nie przyglądałem.

    Lo'Rel
    Participant
    #70151

    Kurczę, wiele mógłbym o niej powiedzieć, ale nie, że przypomina Paris Hilton. Prędzej Annę Guzik 😛

    fluor
    Keymaster
    #70152

    No właśnie, jakieś mocno przereklamowane te Orionki Abramsa 😉

    zdarom
    Participant
    #70153

    Przereklamowane? A widział ktoś wcześniej Orionki Abramsa, inne to tak, ale Abramsowych to jeszcze nie widziałem.

    Lo'Rel
    Participant
    #70154

    Dali by jakieś Riggielianki, chociaż też zielone... Andorianki też niezły pomysł, pomyślcie tylko... Ech, te czułki 🙂

    Barusz
    Participant
    #70155

    Kananicznie nie ma Andorianek, bo Andorianie mają przecież cztery płcie, więc trudno przenosić nasze nazewnictwo dwópłciowe. O czterech płciach mówi Data, gdy 'projektuje' swoją "córkę". Są więc tylko "Andorianie grani przez kobiety".Co do Paris Hilton to chodziło mi o układ oczu i nosa. Gdy idzie o figurę, ta nasza Orionka przegrywa...

    Lo'Rel
    Participant
    #70157

    Człowiek uczy się całe życie. To Andorianie mają cztery płci?

    fluor
    Keymaster
    #70158

    Czy na pewno Data powiedział, że są cztery płcie czy tylko, że do zawarcia małżeństwa potrzebne są 4 osoby?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram