Forum Fandom Opowiadania Cykle opowiadań Zaproszenie

Zaproszenie

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #3907

    Wszystkich, którzy lubią opowiadania osnute na tle TOSu, zapraszam na swój blog

    Treścią blogu jest rodzaj dziennika polskiego żołnierza, który wskutek fatalnego zbiegu okoliczności trafia na pokład Enterprise A, pod komendę kapitana Kirka, i umila sobie czas doprowadzaniem pana Spocka do ciężkiej wariacji.

    Mogłabym co prawda republikować ten blog tutaj, ale nie wiem, czy takie rozwiązanie by sie Wam podobało - w końcu dopiero tu weszłam. Jeśli jednak uzytkownicy i moderatorzy woleliby takie rozwiązanie, dostosuje się.

    Odwiedź moją stronę

    cinus
    Participant
    #59508

    Polecam, czytam regularnie ten blog i jest świetny 🙂 Andy rządzi 🙄

    Comm_Luke
    Participant
    #59647

    Zacząłem czytać i żałuje, że mam tak mało czasu teraz, bo mam ochotę przeczytać wszystko od samego początku 🙂 no może niedługo mi sie uda. Fajna sprawa. Gratuluje pomysłu 🙂

    Eviva
    Participant
    #59650

    Zacząłem czytać i żałuje, że mam tak mało czasu teraz, bo mam ochotę przeczytać wszystko od samego początku 🙂 no może niedługo mi sie uda. Fajna sprawa. Gratuluje pomysłu 🙂

    Niewykluczone, że całość będzie kiedyś na forum, to zależy od naczalstwa. Jak postanowią, tak zrobię. I ciesze się, że to się podoba.

    cinus
    Participant
    #59651

    ja bym proponował wrzucić to właśnie na tym forum, ten temat przenieść zaś do komentarzy

    Lo'Rel
    Participant
    #60773

    Bardzo, bardzo interesująca opowieść, gdyby nie ta pora to wkręciłbym się jeszcze bardziej 🙂

    Eviva
    Participant
    #60834

    Cieszę się, że się podoba. T^o taki wdzięczny temat, że nie mogłam sobie odmówić napisania. Dobrze jednak, że jakiś szpieg z wytwórni Paramount tego nie widzi.

    Anonymous
    Guest
    #60840

    Nawet jakby widział to i tak nic nie zrozumie, bo po polsku to się amerykańcom nauczyć nie da. Zresztą żadnego innego im się nie chce uczyć, bo uważają sie za pępek świata. Z drugiej strony gdyby znalazł kogos do przetłumaczenia to może by film z tego naklręcili 😉

    Eviva
    Participant
    #60842

    Raczej pozwaliby mnie do sądu i wsadzili do mamra, co by mi się słusznie należało.

    Anonymous
    Guest
    #60843

    Plagiatu nie popełniasz, a wykorzystanie postaci do stworzenia własnej historii nie jest przestępstwem. Inaczej trzeba wsadzić wszystkich co robią fanowskie seriale z uniwersum ST.

    Piotr
    Keymaster
    #60857

    Eviva, mialabys sie czego bac, gdybys czerpala z tego zyski. Tak to mozesz byc spokojna.

    Eviva
    Participant
    #60891

    Ja się nie boję! Masz pojęcie, jaka byłaby to dla mnie reklama? Już widzę tytuływ pismach, taakimi czcionkami "WIELKA WYTWÓRNIA GNĘBI BIEDNĄ INTERNAUTKĘ, KTóREJ JEDYNYM BOGACTWEM SĄ LITERACKIE UZDOLNIENIE, A JEDYNĄ RADOŚCIĄ TO, ŻE PUBLIKUJE W INTERNECIE!"Juz w szkole mi mówiono, że byłabym niezłym adwokatem, bo jestem samorodnym talentem w tak zwanym wywracaniu kotka.

    Lo'Rel
    Participant
    #60922

    Jakoś trzeba sobie radzić hehe. Jeszcze można by tak: WIELKA WYTWÓRNIA ŻĄDA ASTRONOMICZNYCH ODSZKODOWAŃ OD PISARKI-PRACOWNICY POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA. MINISTER ZDROWIA ZABRAŁ GŁOS: NIE ZAMIERZAMY PODDAĆ SIĘ DYKTATURZE ŚWIATA FILMOWEGO, NIE BĘDZIE PODWYŻEK W SŁUŻBIE ZDROWIA. :)))

    Eviva
    Participant
    #60930

    Doskonałe - to się sprzeda.

    cinus
    Participant
    #61081

    hm co do ostatniego wpisu - Kirk latal z tego co pamietam statkiem klasy Constitution, nie Galaxy, chyba ze to alternatywna rzeczywistosc 😛

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram