Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zaprezentowano oficjalny poster Wolverine

Zaprezentowano oficjalny poster Wolverine

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #4316

    Im bliżej do premiery najnowszej produkcji nawiązującej do franczyzy X-Men, tym więcej otrzymujemy informacji promocyjnych dotyczących filmu. Tym razem poznaliśmy oficjalny wygląd plakatu, który ma promować film na świecie. Przy okazji zaprezentowano jeszcze jeden fotos, tym razem przedstawiający Sabretooth'a.

    [more]A oto jak prezentuje się poster:

    Dołączona grafika

    Więcej znajdziecie na IESB.net.[/more]

    Infango
    Participant
    #68811

    Tragiczny jak z jakiegoś harlekina !!

    fluor
    Keymaster
    #68812

    Trochę się kojarzy z reklamą dżinsów 😉

    Zuza
    Participant
    #68814

    Ehhh... mężczyźni to tacy zazdrośnicy... :>

    Eviva
    Participant
    #68815

    Tragiczny jak z jakiegoś harlekina !!

    Bo Wolvie taki właśnie był - tragiczny. Poczytaj o tej postaci, to się dowiesz. On i Gambit to moi ulubieni X-Men... no i jeszcze Storm.

    Ehhh... mężczyźni to tacy zazdrośnicy... :>

    Taka ich uroda - zresztą kobietom tez nic pod tym względem nie brakuje.

    Cross
    Keymaster
    #68816

    Czytaj ze zrozumieniem.

    Silver Phoenix
    Participant
    #68817

    Hmmm...

    Poza - często tak go właśnie rysowano na okładkach/posterach. Miał wtedy na sobie kostium, ale...

    Ubiór - podkoszulka bym się czepiał. Loganowy standard to koszula w kratę, albo czarny podkoszulek - nie biały. Zgapia od Willisa? 😉

    Spodnie i pas - nie odbiegają od jego standardów.

    Sumarycznie - nie najgorzej. Tylko ten podkoszulek... 😉

    PS. Wspaniałe burzowe niebo...

    Tom
    Participant
    #68823

    No tak w sumie mógł mieć żółty catsuit z niebieskimi majtkami na wierzchu ;>

    fluor
    Keymaster
    #68824

    No to byłoby... kanoniczne? 🙂

    Zuza
    Participant
    #68828

    Jak najbardziej :>

    Silver Phoenix
    Participant
    #68829

    No tak w sumie mógł mieć żółty catsuit z niebieskimi majtkami na wierzchu

    Nie mógłby, to nie ta wersja grupy. Bliżej im do wersji Ultimate, niż do Uncanny 😛

    Poza tym wtedy większość bohaterów musiałaby nosić majtki na wierzchu 😀

    A szkoda. Może Storm nosiłaby kanoniczne "bikini" (wersja Ororo ze starszych części) 😛

    zdarom
    Participant
    #68877

    A ja się uczepie jego szponów. Są za długie i nie miałby gdzie ich schować bo by my łokieć wyprostowało.

    Silver Phoenix
    Participant
    #68878

    1. Przyjrzyj się proporcjom. Nie sięgną do łokcia. Prawie, ale "prawie robi różnicę".2. Zajrzyj do "Weapon X" (polskie wydanie: Mega Marvel 4/94) - mam na myśli scenę ze zdjęciem rentgenowskim dłoni Logana.3. Porównaj długość filmowych pazurów z komiksowymi. Jest podobna. A skoro to ekranizacja komiksu...4. Mówimy o człowieku, którego kości zasymilowały adamantium - myślisz, że jego łokieć przejmuje się takimi drobiazgami jak długość pazurów? 😀

    Coen
    Participant
    #68881

    Ja z kolei do podkoszulka nic nie mam. Owszem, nie pasuje do komiksów, pasuje za to to X-men II gdzie w czasie potyczki w szkole miał jasno szary. Może to ten sam?:) W końcu parę lat minęło:)Ogólnie jako plakat nie jest złe, fanom się spodoba. Wiem z praktyki:P

    Zuza
    Participant
    #68889

    Och, fankom się z pewnością spodoba 🙄

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram