Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zapowiedzi DVD Battlestar Galactica

Zapowiedzi DVD Battlestar Galactica

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #4566

  Zaledwie kilka tygodni po emisji finałowych odcinków serialu Battlestar Galactica poznaliśmy szczegóły wydania DVD drugiej połówki 4 sezonu serii. Wydanie oznaczone jako Battlestar Galactica: Season 4.5 trafi do sprzedaży za Oceanem 28 lipca bieżącego roku jednocześnie z wydaniem Blu-ray oraz boxem z wszystkimi sezonami serialu. Zapowiadane wydanie będzie opatrzone sporą ilością materiałów dodatkowych.

  [more]Extrasy do 4.5 różnią się w zależności od nośnika na który trafią. W wydaniu DVD znajdziemy: dokumenty Evolution of a cue o powstawaniu muzyki do BSG, ...And they have a plan wyjaśniający sformułowanie z czołówki serialu i jednocześnie zapowiadający nowy film o naziwe The Plan, The Journey Ends: The Arrival - czy BSG faktycznie dotarła do końca swojej podróży czy cykl ponownie się powtórzy? Wśród dodatków znajdą się także krótsze materiały m.in dotyczące stylizacji w BSG, aspektów religijnych w serialu, a także spojrzenie na oba seriale jedynego aktora który zagrał w starej i nowej wersji BSG Richarda Hatch'a. Oprócz wyżej wymienionych dodatków tradycyjnie DVD zawierać ma blogi twórców oraz sceny niewykorzystane.

  Universal zaprezentował jednocześnie oprawę graficzną pełnego wydania serialu na DVD, które jak już pisaliśmy trafi do sklepów 28 lipca. Oto dwa przykłady grafiki boxa:

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Więcej szczegółów znajdziecie na stronie portalu tvshowsondvd.[/more]

  Jamjumetley
  Participant
  #71390

  Hehe - i jak takie coś postawić na półce z pozostałymi DVD? 🙂

  Piotr
  Keymaster
  #71391

  Jak? Tak, zeby kazdy widzial. ;>

  Barusz
  Participant
  #71394

  A Baltar miał w ogóle kiedykolwiek w serialu takie krótkie włosy? Może w tych kilku końcowych odcinkach, których nie widziałem ;>


  EDIT


  Aaaaaa, miał. Teraz już kojarzę.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram