Zapowiedź STF: The Cure

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dr Bobaz
  Participant
  #5448

  Dołączona grafika

  Pojawił się opis drugiego z kampanii epizodów Special Task Force zatytułowanego "The Cure" (Lek). Ma nam zapewnić zupełnie nowe doznania, a przede wszystkim - wyzwania. Premiera "The Cure" zapowiedziana jest na 18 marca, a już od dziś można przetestować drugi STF na serwerze testowym Tribble!

  Akcja nowego "odcinka" toczy się tuż po wydarzeniach z The Infected. Zarówno Gwiezdna Flota, jak i oddziały Klingocńskich Sił Obronnych (KDF) pozostają w najwyższej gotowości. I choć formalnie są ciągle w stanie wojny, to na terytorium zajmowanym przez Borg trwa nieoficjalne zawieszenie broni.

  Poniżej przedstawiamy zarys fabuły i najważniejsze cechy The Cure.

  [more]Podczas rutynowego patrolu okręt Klingońskich Sił Obronnych wykrył promieniowanie antytalonowe w systemie Vorn kontrolowanym przez KDF. Federacja, niezależnie od sił klingońskich, również zarejestrowała nietypowe odczyty z Vorn.

  Kiedy docieracie do systemu Vorn, trwa tam już zaciekła bitwa z Borg, a cała planeta jest powoli asymilowana. Od was zależy życie mieszkańców planety i tylko wy możecie uratować ich od wcielenia do Kolektywu. Ponownie obie frakcje stawią czoła wspólnemu zagrożeniu.

  W kilku słowach o "The Cure":

  • Kilka godzin zabawy, zarówno dla oficerów Gwiezdnej Floty jak i wojowników Imperium.
  • Członkowie przeciwnych frakcji nie będą mogli tworzyć wspólnych grup.
  • Epizod jest misją powtarzalną (codzienną)
  • Do zdobycia bardzo rzadkie przedmioty Mark X (fioletowe).
  • Za pomyślne ukończenie zadania otrzymasz Odznaki Waleczności (Marks of Valor), które będą walutą do zakupu przedmiotów w nadchodzącym Season 1: Common Ground - pierwszego rozszerzenia gry, wcześniej nazywanego Update 1 lub Day 45th Patch.

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram