Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zapowiedź powrotu Leonarda Nimoya do Fringe

Zapowiedź powrotu Leonarda Nimoya do Fringe

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Participant

Leonard Nimoy zrezygnował z odpoczynku na emeryturze, by znowu wcielić się w rolę Williama Bella w serialu JJ Abramsa Fringe. Telewizja FOX umieściła w siedzi zapowiedź odcinka z jego wielkim powrotem.

[more]SPOILER:

W obecnym sezonie Fringe zostało powiedziane, że William Bell zmarł, ale użył "duchowego magnesu" by zamieszkać w umyśle Olivii Dunham (Anna Torv). Właśnie o tym będzie opowiadać zapowiadany na piątek odcinek "Lysergic Acid Diethylamide."

Ciekawostka: tytuł odcinka to pełna łacińska nazwa związku chemicznego, znanego jako LSD.

Źródło: TrekMovie[/more]

Diabeu
    Participant

Po pierwsze Bell nie użył tego 'soul magnet' tylko Walter, a po drugie odcinek o Bellu w ciele Olivii już był, teraz będzie jedynie kontynuacja tego wątku.To tak gwoli sprostowania.

Eviva
    Participant

Nic nie poradzę, tak napisali na TrekMovie. Ja nie oglądałam.

Diabeu
    Participant

Tak to jest jak się bezmyślnie niusy przepisuje 😉

Cross
    Keymaster

Coś w tym jest, dobrze jest pisać newsy w materii, w której ma się jako taką orientację...

Piotr
    Keymaster

Chwila, chwila. W ostatnim odcinku wrócił Bell, ale nie Nimoy, czyż nie?

Zuza
    Participant

Po pierwsze Bell nie użył tego 'soul magnet' tylko Walter

Bell podał Olivii herbatę z "magnetami" podczas spotkania w drugim świecie.

Eviva
    Participant

Tak to jest jak się bezmyślnie niusy przepisuje 😉

Chwila. Jeśli tłumaczę tekst źródłowy, to nie mogę go zmieniać według swego widzimisię. Mam przetłumaczyć to, co napisał autor newsa, a nie pouczać go.

Piotr
    Keymaster

Spokojnie Eviva, tu Ty masz racje. Twórcy nieco oszukali widzów, bo Nimoy w następnym odcinku tylko użyczył głosu.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram