Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zapowiedź Ostatniego Władcy Wiatru

Zapowiedź Ostatniego Władcy Wiatru

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #5547

    W sieci pojawił się trailer naszpikowanej efektami kinowej adaptacji serialu dla dzieci, w którym przeplata się azjatycka metafizyka, magia i wschodnie sztuki walki. Główny bohater broni narody Ziemi, Wody i Powietrza przed nacją Ognia.

    Infango
    Participant
    #88612

    to nie był serial głównie dla dzieci ...

    a sam film zbiera na forach i zrobiła się afera zanim jeszcze się ukazał z obsadą, główny bohater z azjatyckiego mnicha stał się europejskim mnichem jak i reszta postaci. no i to ogłoszenie na kasting które sugerowało w dosyć jasny sposób że szukają białych 😮

    mając to na uwadze i fakt że byłem i jestem fanem oryginału jakoś ciężko będzie ten film oglądać

    ps: niema jak dobry dobór aktorów :Dołączona grafika

    ale skoro to jest ok to mam nadzieję że w hobbicie głównego hobbita samuel jackson 😆

    Krusty
    Participant
    #88614

    No jasne, że to nie jest serial tylko dla dzieci ale dla dorosłych też, ba dorosłym się bardziej podoba niż dzieciom.

    Cross
    Keymaster
    #88625

    W każdym razie film wygląda raczej na dziecinadę.

    Krusty
    Participant
    #88630

    W każdym razie film wygląda raczej na dziecinadę.

    W każdym razie nie znasz fabuły więc twoja wypowiedz jest mało warta. 😉

    Cross
    Keymaster
    #88636

    Dlatego napisałem: wygląda 🙂 Patrząc jednak po trailerze spodziewam się dokładnie tego...

    Q__
    Participant
    #254251

    O tym, że szykuje się kolejny żywy Airbender od Netflixa chyba jeszcze mowy nie było?
    https://www.ign.com/articles/avatar-the-last-airbender-netflix-cast-aang-zuko-katara-sokka

    Q__
    Participant
    #254531

    A otóż i (enigmatyczny) teaser wspomnianej netflixowej produkcji:

    Ale jest i konkret - zdjęcia obsady:
    https://www.netflix.com/tudum/articles/avatar-the-last-airbender-release-date-photos-news

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram