Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zapowiedź kontynuacji Iron Sky

Zapowiedź kontynuacji Iron Sky

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #8096

    Dołączona grafika

    Opublikowany został pierwszy zwiastun promujący kontynuację filmu o nazistach z księżyca. Całość jest finansowana przez fanów i ma mieć premierę w 2016 roku. I zapowiada się równie epicko jak część pierwsza.

    Zobaczcie sami:

     

    domirex
    Participant
    #119385

    Świat dinozaurów pod lodem. Plagiat epoki lodowcowej 3. A tak serio t-rex robiący znak nazistów. Realy? I co, zacznie się wojna między ludzkimi a gadzimi nazistami. Dziwnie się zapowida ale jak będzie murzyn to chętnie obejrzę.

    Cross
    Keymaster
    #119386

    Nawiązanie do mitycznych Reptilian rządzących zza kulis światem 🙂 W każdym razie po obejrzeniu jedynki byłem bardzo zawiedziony - wyszła głupawa komedyjka. Za to zwiastuny, tak, zwiastuny im wyjątkowo się udają.

    Piotr
    Keymaster
    #119390

    Uważam wykorzystanie mitu o 'pustej' Ziemi (Hollow Earth) za genialne. Idealnie pasuje do pierwszej części. 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #119394

    Podobnie jak Cross, bardzo zawiodłem się na pierwszym filmie. Wiązałem z nim duże nadzieje bo lubię klimaty jak z Wolfensteina czy Red Alert (oryginał, bo w kolejnych częściach już trochę za bardzo odlecieli :P) - mityczne, nazistowskie eksperymenty potrafią pobudzić wyobraźnię. Nie zaprzeczę - przynajmniej kilka razy coś mnie mocno rozśmieszyło, tyle że nie tego oczekiwałem. Przy drugim filmie przynajmniej będę wiedział czego się spodziewać 😉

    I. Thorne
    Participant
    #119399

    A mi sie Iron Sky bardzo podobal. Nie oczekiwalem w nim psychologicznego portretu nazistow, pragnacych podbic Ziemie tylko wrednie nawizania i pokazanie jaki jest ten swiat - tworcy pojechali sobie po wzystkich i tego tez oczekuje teraz.

    domirex
    Participant
    #119400

    Też mi się podobał (najbardziej ten murzyn).

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram