Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Zapowiedź Klingon Expansion Module

Zapowiedź Klingon Expansion Module

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dr Bobaz
  Participant
  #5407

  Od premiery Star Trek Online nie ma tygodnia bez łatki uaktualniającej grę. Zwykle to poprawki i udoskonalenia, ale dzięki nim gra się rozwija. Do tej pory Klingońska część rozgrywki była dośc uboga. Na szczęście już nie długo.

  [more]Na marzec zapowiedziano klingoński moduł rozszerzający, a w nim między innymi:

  • Nowe udźwiękowione misje i dodatki
  • Klingońskie Fleet Actions - wielkie potyczki PvE dla Klingonów!
  • Nowy okręt - na specjalne życzenie graczy - klingoński krążownik wojenny na Tier 2!
  • Gromady gwiezdne w klingońskiej przestrzeni - poszukuj nowych, nieznanych form życia i cywilizacji... i podporządkuj je sobie! Dodatkowe elementy rozgrywki dla Imperium. Krótko mówiąc - odpowiednik federacyjnych misji eksploracyjnych.
  • Wreszcie - możliwość pełnych modyfikacji okrętów.

  W wywiadzie dla IGN producent wykonawczy Star Trek Online - Craig Zinkievich podkreślił, że zmiany te nie uzupełnią braków w klingońskiej części fabuły, ale są pierwszym krokiem w kierunku zapewnienia graczom jeszcze bardziej rozbudowanej rozgrywki. Nie padły też żadne konkrety o nowych fabularnych misjach dla Federacji.

  Poza zmianami w Klingońskim gameplayu Craig zapowiedział modyfikacje w systemie umiejętności, zwłaszcza tych ogólnych, dotyczących okrętów. Umiejętności dowodzenia konkretnymi rodzajami okrętów mają być bardziej użyteczne.

  Jedną z ważniejszych aktualizacji ma być "niedroga" możliwość zresetowania swoich umiejętności (skill respecialization). Za respec będzie można zapłacić przy pomocy Cryptic Points w C-Store. Nie wykluczono możliwości uwzględnienia waluty z gry. A jeśli już mowa o Cryptic Points i C-Store, możemy się spodziewać nowych elementów, a zwłaszcza nowych ras!

  Na horyzoncie pojawiają się też nowe mapy do rozgrywek gracz kontra gracz (PvP).

  Źródło: [url="http://"http://pc.ign.com/articles/107/1071349p1.html""]IGN.com[/url][/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram