Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Założenia kolejnych bitew

Założenia kolejnych bitew

Viewing 13 posts - 811 through 823 (of 823 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #68600

    Klingoni Kardazjanie bili się o Mgławicę Betreka.Ja głosowałem na starcie angielsko-francuskie, bo będzie wreszcie odmiana.Jeśli wygra trek, to powracaja stare postulaty - znane staty wroga, większy zasięg czujników, ten sam zasięg torped (choć tutaj mozna je wywalić w ogóle i dac statki bez wyrzutni), opcja "atak z pościgiem gdy ucieka" itd.

    Zarathos
    Participant
    #68663

    Cóż, jest 2:2 między TOS i bitwą morską. Niech zatem będzie bitwa morska.Chętnych do gry proszę o zgłoszenia (tutaj lub na PM), ja się przez tydzień podszkolę w morskich bijatykach i ruszymy z tym koksem. Jak ktoś zna dobrze morze i chce pomóc w wyborze okrętów dla poszczególnych eskadr - będę dźwięczny.

    Wolf
    Participant
    #68664

    Ja jestem za Babilon 5: wojna Centauryjsko-Narneńska, strona Narnów i ich mega, hiper G'Quan lub Bin'Tak.Choć mała bitwa morska mi nie zaszkodzi. Nieważna strona, i jestem ZA.

    Hemrod
    Participant
    #68667

    Ja się zgłaszam oficjalnie, a okręty to zależy od dokładnego roku rozpoczęcia bitwy 😉 aczkolwiek Dreadnoughty byłyby fajne 😛

    fluor
    Keymaster
    #68668

    Ja się zgłaszam oficjalnie do czegokolwiek 🙂

    MCPSI
    Participant
    #68700

    Zgłaszam gotowość do objęcia dowództwa nad czymkolwiek 😕

    lszekg
    Participant
    #68701

    Cóż podpisuję się rękami i nogami pod bitwą morską.

    I. Thorne
    Participant
    #68706

    Francuski admirał zgłasza się do walki.Osobiście proponuję 1 pancernik i do 3 mniejszych jednostek. Im więcej słabszych statków tym więcej zamieszania.

    Pitmistrz
    Participant
    #96546

    Drodzy forumowicze już jakiś czas do siebie nie strzelaliśmy.Proponuję nową bitwę, kto z kim, kiedy i gdzie do ustalenia.Byli by jacyś chętni?

    fluor
    Keymaster
    #96559

    Aaaaj.

    I. Thorne
    Participant
    #96594

    Najpierw musi się zgłosić ktoś kto chce mistrzować. ja na pewno się nie piszę, bo mam dużo obowiązków zyciowych, ledwo się z PBF wyrabiam.Ja osobiście chciałbym powtórzyć kampanię gdy walczylismy z Kardazjanami. Tylko, żeby nam MG nie dał takiej armady do zestrzelenia, że potem gra Dominion Wars leczyłem kompleksy.Właśnie czasy wojny z Dominium byłyby fajne. Mozliwości sa dwie:1. Poczatek wojny i walka obronna - ewakuacja placówek, planet, nagłe wypady za linie wroga.2. koniec wojny - teraz to my rzadzimy. Zdobywanie mniejszych planet w waznych sektorach, zabezpieczanie statków z Marines, niszczenie przekaźników podprzestrzennych.Gramy oczywiście Federacja, Kli9ngonami i Romulanami. Przy końcu wojny nawet miejsce dla Galorka się znajdzie.

    Pitmistrz
    Participant
    #96604

    Ja mógł bym MG zostać tyle że nie mam takiego talentu narracyjnego jak wy więc w przeliczeniach przeważały by suche fakty.Jeśli nikomu to nie przeszkadza to musimy znaleźć jeszcze kilku chętnych ustalić szczegóły i rozpocząć Dominion War.A ja będę musiał przestudiować DITL i Memory Alpha.:>

    I. Thorne
    Participant
    #96605

    Ja ci mogę fabułę napisać. Akurat jestem w tym dobry.Załóż nowy temat i zacznijmy zbierac ludzi.

Viewing 13 posts - 811 through 823 (of 823 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram