Forum Trek.pl Newsy Star Trek Załoga statku Enterprise powraca!

Załoga statku Enterprise powraca!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #7091

    Fani Star Treka znów mają powody do zadowolenia. Kolejna stacja dostępna w Polsce, tym razem nowa CBS Action, już wkrótce rozpocznie emisję oryginalnej serii Star Trek. Już za niecałe dwa tygodnie bohaterowie TOS znów trafią na nasze ekrany.

    INFORMACJA PRASOWA

    Załoga statku Enterprise powraca!

    Kosmos: ostateczna granica - od tych elektryzujących słów rozpoczyna się każdy odcinek Star Trek, najsłynniejszego serialu science-fiction. Od teraz, wszystkie przygody załogi statku Enterprise lśnią nowym blaskiem, gdyż serial został poddany obróbce cyfrowej. Star Trek od 3 grudnia w dni powszednie o godzinie 19.00 na kanale CBS Action. Powtórki w kolejny dzień tygodnia o godzinie 9.00 i 13.00.

    [more]

    Dołączona grafika

    Uwielbiany przez miliony ludzi na całym świecie, dorobił się ogromnej subkultury fanów! CBS Action prezentuje początek całej historii: przenosimy się w wiek XXIII wyruszając do najdalszych zakamarków galaktyki by odważnie kroczyć tam, gdzie jeszcze nie był żaden człowiek. Na tę niezapomnianą misję wyrusza załoga statku Enterprise dowodzona przez Kapitana Kirka (William Shatner).

    Dołączona grafika

    Trzy sezony pierwszej serii Star Treka były kamieniem milowym w dziedzinie kinematografii science-fiction, na stałe wpisując się w panteon zasłużonych dla gatunku. Postacie, takie jak japoński sternik Sulu (George Takei), rosyjski oficer Checkov (Walter Koenig) czy przedstawiciel rasy Wolkanów pan Spock (Leonard Nimoy) i jego charakterystyczne pozdrowienie ("żyj długo i pomyślnie") mają obecnie status kultowych. Warto dodać, iż na cześć serialu amerykańska NASA pierwszy prototyp promu kosmicznego nazwała... Enterprise! Polscy widzowie mogli obejrzeć serię dopiero w 1999. Tym razem, dzięki emisji serialu na CBS Action po raz pierwszy zobaczą Star Treka poddanego obróbce cyfrowej!

    Dołączona grafika

    O popularności serialu świadczyć może to, że został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa, jako posiadający najwięcej spin-offów. Kolejnych wersji serialu powstało łącznie sześć, a filmów aż jedenaście (realizacji najnowszego podjął się słynny J.J. Abrams). Rokrocznie organizowane są zloty fanów serialu wcielających się w uwielbiane postacie. Wśród miłośników serii są także znane nazwiska, jak odtwórca roli Jamesa Bonda Daniel Craig, w dzieciństwie zakochana w Spocku Angelina Jolie czy znany aktor komediowy Ben Stiller. Star Trek to pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów gatunku, ale przede wszystkim dla każdego pasjonata kinematografii.

    Dołączona grafika

    Źródło: informacja prasowa[/more]

    Lo'Rel
    Participant
    #108691

    Nieprawda. Wersję remasterowaną emitowała TV Puls. I czy JJ Abrams jest słynny? Nie jestem przekonany. Ale Star Trek po polsku zawsze jest na plus.

    Mordah
    Participant
    #108697

    No tak, co mogło przynieść sławę Abramsowi? Chyba nic, bo jeszcze nie współtworzył żadnego hitowego serialu oglądanego przez miliony widzów na całym świecie. Może kiedyś, bo przecież jest jest jeszcze młody i ma czas na nakręcenie czegoś w tym stylu. Póki co musimy się emocjonować jego jedynym dziełem które jest na tym forum zauważane.

    Lo'Rel
    Participant
    #108698

    To dowodzi jedynie tego, że jest aktualnie popularny w branży i że jest czy może był popyt na jego pomysły. Zobaczymy kto będzie o nim pamiętał za ćwierć wieku. Wtedy może będzie słynny.

    Mordah
    Participant
    #108699

    To kiedy ktoś staje się sławny? Po 25 latach pracy czy wcześniej? A taki Axl Rose w 1991 roku był popularny, czy już jednak sławny pomimo krótszego niż 25 lat stażu w branży? W ogóle jaka jest definicja bycia sławnym? Czy żeby być sławnym trzeba być wybitnym, czy wręcz przeciwnie? Sławnym trzeba być przez rok, czy trochę dłużej żeby zasłużyć na to miano? Sławnym się przestaje być, czy jest się nim do końca życia?Jezu jakie to życie jest ciężkie, tyle pytań...

    Lo'Rel
    Participant
    #108701

    I będziesz musiał z tym żyć, bo nie czuje potrzeby wikłania się w dyskusję na ten temat. Skoro dla Ciebie JJ jest sławny, to OK. Masz prawo tak uważać. Ja mam prawo uważać inaczej. Tyle z mojej strony.

    Mordah
    Participant
    #108702

    Ej, to tak działa? To ja od dzisiaj uważam, że William Shatner nie jest sławny. Pewnie mu się teraz łyso zrobiło.

    Jamjumetley
    Participant
    #108704

    Skoro dla Ciebie JJ jest sławny, to OK. Masz prawo tak uważać. Ja mam prawo uważać inaczej. Tyle z mojej strony.

    Hm... Ktoś chce autograf? 😉

    Diabeu
    Participant
    #108752

    Abrams jest sławny, it's a fact.

    Jamjumetley
    Participant
    #108783

    Okazuje się, że ten CBS Action wchodzi na miejsce kanału Zone Romantica i nadawać ma też takie seriale jak 4400 czy Jericho.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram