zakup golda

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • LIBERTO
    Participant
    #6917

    witamjak zapewne wiecie obecnie jest promocja na 3 miesiące Gold Subscription. chcę to zakupić ale napotkałem pewien problem ktorego nie mogę przeskoczyć i proszę o poradę. chodzi o to czy mając konto PayPal ale nie mając karty kredytowaej można tą metedą dokonać zakupu? nie wiem dlaczego przy próbie zakupu system płatności woła o dane własnie kredytówki- czy można to jakoś przeskoczyć?z góry dzięki za odpowiedźpozdro

    Flashbones
    Participant
    #106649

    Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś bez karty można było kupić tylko CP, abonament(gold) tylko z kartą na paypalu, potrzebne są jakieś tam numery z karty.

    LIBERTO
    Participant
    #106651

    czyli nie możliwości zakupu abonamentu bez posiadania karty kredytowej? jaka lipa. i po co ten paypal jak nie można z niego normalnie zukupu gotówkowego zrobić?

    Slawek
    Moderator
    #106654

    Ponieważ nie wykupujesz tylko kilku miesięcy, lecz odnawialną subskrypcję. System traktuje to tak, że płacisz za daną opcję (1, 3 lub 6 miesięcy), a następnie automatycznie pobiera dalsze płatności co określony czas, o ile sam nie anulujesz abonamentu, gdzie wtedy grasz tylko do opłaconego terminu.Nie traktuj po prostu tego jako jednorazowej płatności. Stąd też ograniczenie, co by system mógł zapewnić dostęp do ewentualnych dalszych środków.Kiedyś alternatywą abonamentu były pre-paidy - właśnie takie kody do płatności jednorazowych. W obecnej sytuacji jednak bez karty się nie obejdzie, aczkolwiek wykorzystać do tego można nawet zwykłą debetówkę - coś, co w dzisiejszych czasach wydawałoby się powinien mieć każdy. A i debetówki też można podpinać do PayPala.

    LIBERTO
    Participant
    #106659

    a żeby podpiąc debetówkę do PP trzeba najpierw podpiąć konto do niego, czy samą kartę też można? bo próbowałem kartę ale coś nie mogło mi tego zatwierdzić

    Reyden
    Participant
    #106660

    A z jakiego banku masz kartę , nie każdą kartę debetową da się podpiąć do PP .Wiem że na pewno nie działa karta z PKO BP i Mbanku .Za to działają karty z Inteligo i Alior Banku ( przynajmniej ta wypukła z konta Sync ) .

    LIBERTO
    Participant
    #106661

    mam ing. chociaż faktycznie pko też próbowałem i nie puściło wogóle

    Smiecho
    Participant
    #106960

    Niestety muszę odświeżyć temat... Jestem w takiej samej sytuacji jak Liberto. Nie mam kart kredytowych z założenia. Paypal nie umożliwia podpięcia debetówek BZ WBK. Pech, ale......Perfect World umożliwia wpisanie jakiegoś kodu "Game Card Key". Pytanie. Czy można kupić gdzieś w Polsce taki kod? Ewentualnie kupić "normalnym" przelewem z PayPala? Pamiętam, że gdzieś czytałem o kupnie tego na stacjach benzynowych, ale nie mogę teraz znaleźć tego wątku. A wujek Googiel milczy na ten temat...

    Slawek
    Moderator
    #106962

    Erm, posiadam kartę z BZ WBK podpiętą do PayPala - żadnych problemów.System na stronie STO też nie wymaga tylko i wyłącznie kart kredytowych - większość płatniczych powinno przyjąć. Osobiście problemów nie miałem - płaciłem zwykłą debetówką a jakiegokolwiek PayPala wręcz unikałem w tym przypadku, dla własnego spokoju.Game Card Key już nigdzie nie kupisz, niestety. Kiedyś były one dość powszechne i bardzo tanie, ale już wszystkie zostały wyprzedane.

    FAB
    Participant
    #106963

    Mogę się wypowiedzieć tylko za siebie, ale w moim banku jest tak, że debetówka działa do operacji internetowych dopiero wtedy, gdy sami ją odblokujemy przez internet, będąc zalogowanym do naszego konta. Odgórnie karta służy tylko do opłat "naziemnych", natomiast po ustaleniu limitu a przede wszystkim opcji opłat internetowych, można wszystkie operacje wykonywać wirtualnie. Także jak powyżej napisał Sławek, wydaje mi się, że można debetówkę podpiąć do Paypala.

    Smiecho
    Participant
    #106964

    Hmm... W takim razie może czeka mnie wizyta w banku i dopytanie o kilka szczegółów...Nie mniej jednak dziękuję wszystkim (i jednej osobie w szczególności). 🙂

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram