Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zakończenie Lost będzie przygnębiające?

Zakończenie Lost będzie przygnębiające?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

Według Michaela Emersona - serialowego Benjamina Linusa, fani mogą się szykować na smutne zakończenie.

"Nie sądzę, żeby Lost miał się dobrze skończyć." - powiedział Emerson serwisowi EW podczas rozdania Saturn Awards. "Zbliżamy się do końca i chyba zobaczymy coraz więcej ofiar. Byłbym gotów założyć się o pieniądze, że to głowni bohaterowie tym razem odejdą. To będzie smutny finał serialu, albo co najmniej słodko-gorzki. Na pewno dla dorosłych widzów."

[more]Emerson nie omieszkał pogdybać na temat wydarzeń w piątym sezonie. Jego słowa bardziej wprawiają w zakłopotanie, niż zdradzają tajemnice. Jak zwykle jeszcze bardziej namieszają nam - widzom.

"Zabiłem Jacoba... może... prawdopodobnie. Ale czy nie widzieliśmy już masy ludzi wracających z zaświatów? A nawet jeżeli go zabiłem, to co z tego? Kim on właściwie był? Ben chciał ojca. Duża część serialu jest o złych ojcach. To jeden z poważniejszych wątków. A Jacob rozczarował w tych ostatnich momentach. Może Jacob to mu ułatwił. Może wszystko i tak miało się wydarzyć. Może wszystko jest z góry zapisane? Może. A czy Jacoba w ogóle da się zabić? Poczekajcie jeszcze - oto moja odpowiedź."

Ostatni sezon Lost składać się będzie z 18 odcinków. Zdjęcia ruszają pod koniec sierpnia.

Źródło: Sci Fi Scoop[/more]

The D
    Participant

To ten serial jeszcze się nie skończył?

Jamjumetley
    Participant

Seria piąta bedzie ostatnią. Od jakiegoś czasu tak mówią i jak na razie nie planują nic więcej.

Gosiek
    Participant

Seria piąta bedzie ostatnią.

Chyba szósta, bo piąty sezon to się właśnie niedawno skończył. 😛

Jamjumetley
    Participant

Chyba szósta, bo piąty sezon to się właśnie niedawno skończył. 😛

Pewnie, że tak :blush:

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram