Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Zahcon 2009

Zahcon 2009

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #4647

    Toruński Festiwal Fantastyki Zahcon 2009 wystartuje w ostatni czerwcowy weekend. Na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 i ruin zamku krzyżackiego w centrum miasta będzie można posłuchać prelekcji, uczestniczyć w konkursach, nagrać, naoglądać i nadyskutować się za wszystkie czasy, tym razem w bliskiej Trekerom konwencji science fiction - a także tego i owego dowiedzieć od zaproszonych wykładowców i studentów toruńskiego uniwersytetu.

    [more]W cenie wejściówki (prawdopodobnie jedynie 20 złotych) organizatorzy udostępniają nocleg w szkole, pomagają też w rezerwacji miejsc w pobliskim w hostelu. Przewidziane są zniżki i darmowe wstępy dla współtwórców programu, którzy mogą się zgłaszać za pomocą formularza na stronie. Do zobaczenia!

    Z ostatniej chwili: w stoczni trwają już roboty wykończeniowe przy TFFZ-2009. Start zaplanowany jest na 26 czerwca. Zapraszamy na pokład![/more]

    Cross
    Keymaster
    #72570

    Spałem kiedyś w tych ruinach, kiepsko to się skończyło...

    Dorota Guttfeld
    Participant
    #72679

    Spałem kiedyś w tych ruinach, kiepsko to się skończyło...

    Na szczęście spanie przewidujemy w szkole (w cenie wejściówki) albo w pobliskim hostelu (rezerwacja ze zniżka do końca maja) 🙄

    Eviva
    Participant
    #72683

    Spałem kiedyś w tych ruinach, kiepsko to się skończyło...

    Umarłeś na reumatyzm i dostałeś po sobie za mały spadek?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram