Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zagubiony Star Trek 11

Zagubiony Star Trek 11

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Vashar
  Participant
  #2791

  Portal TrekToday.com podał, iż wytwórnia Paramount Pictures oficjalnie potwierdziła długooczekiwane powstanie jedenastego filmu kinowego Star Trek. Premierę zaplanowano na rok 2008, natomiast producentem i reżyserem ma być twórca serialów Lost i Alias oraz najnowszego filmu Mission Impossible III - J.J. Abrams.

  Jakiś czas temu powstał scenariusz pod nazwą "Star Trek: The Beginning" autorstwa Erika Jendresena, jednak Paramount chce by dwaj nowi scenarzyści - Alex Kurtzmana i Roberto Orci napisali go od nowa. Obaj byli współpracownikami Abramsa m.in. przy serialu Alias, współtworzyli i pomagali przy scenariuszach do filmów: MI: III, The Island oraz niedługo mającego się ukazać - Transformers.

  Z tego co wiadomo, film ma być prequelem TOSa i opowiadać historie młodszych wersji Jamesa T. Kirka i Spocka, ich nauce w Akademii oraz pierwszych misji. Jak wiadomo, pomysł przeniesienia akcji filmu do Akademii Gwiezdnej Floty nie jest nowy i co jakiś czas powraca. Być może zostanie on tym razem zrealizowany.

  Według źródeł film ma przyciągnąć nowych fanów i odświeżyć wizerunek Star Treka, który ostatnimi czasy został osłabiony.

  Barusz
  Participant
  #41019

  To bardziej ciekawostka, ale podam, że wiadomość dotarła też do Polski:

  http://film.onet.pl/0,0,1309771,wiadomosci.html

  Gail Berman??? 😀

  Barusz
  Participant
  #41045

  I jeszcze info z internetowej wersji GW: http://serwisy.gazeta.pl/film/1,22530,3298861.html

  BTW: Czy ktoś z Was słyszał ostatnio jakieś potwierdzenie tych plotek o występie Toma Hanksa?

  Liquid
  Participant
  #41049

  Zobaczymy co wymyślą. Tylko żeby nie spartolili filmu jakimiś udziwnieniami i gwiazdami żeby pozyskać "nowych odbiorców".

  Barusz
  Participant
  #41050

  Ja też boję się młodych gwiazd, zwałszcza, że od czasów 90-210 w Stanach obowiązuje zasada, że nastolatka można grać do 35. 😉 nie tak dawno zastanawialiśmy się co lepsze: kiepski Star Trek czy brak Star Treka, teraz dylemat zmienił się na 'niepokojące wieści czy brak wieści'.

  Barusz
  Participant
  #41128

  Dzisiejsza jednodniowa ankieta na IMBd dotyczy filmu ("Co J. J. Abrams zrobi z nowym filmem by go zabramsować?" i kilka ironicznych odpowiedzi). Bezpośredni link:

  http://www.imdb.com/poll/

  I wzmianka z jednej z gazet lokalnych:

  http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50560,3301220.html

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram