Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zabawki z najnowszego filmu "Star Trek"

Zabawki z najnowszego filmu "Star Trek"

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Keymaster

Producent zabawek na licencji filmowej Playmates uruchomiło stronę, na której możemy zapoznać się z ofertą. Dostępne są różnej wielkości figurki, model Enterprise i gadżety; na stronce można także obejrzeć reklamę telewizyjną zabawek.

[more]Zabawki dostępne są w trzech kolekcjach: Command (12 cali = ok. 30,5 cm), Warp (6 cali = ok. 15 cm) i Galaxy (3,75 cali = ok. 9,5 cm).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Plastikowy model Enterprise z podstawką, zasilany bateriami:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Złóż swój własny mostek:

Dołączona grafika

Coś dla gadżeciarzy:

Dołączona grafika

Reklama zabawek jest zachęcająca... skierowana zdecydowanie do najmłodszych widzów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Strona sklepu Playmates: startrek.playmatestoys.com

Źródło: TrekMovie[/more]

Eviva
    Participant

Kończ waść, wstydu oszczędź. Do nas pewnie i tak nie trafią, więc możemy sobie tylko popatrzeć

fluor
    Keymaster

Eviva, specjalnie z myślą o Tobie więcej Spocka na zdjęciach 😉 Ale jakiś taki plastikowy, do oryginału się nie umywa zapewne.

Eviva
    Participant

Ba! Oryginału i tak mieć nie mogę, ale figurkę może mi się uda, kto wie? W końcu od czego allegro.pl?

Toreth
    Participant

Ja bardziej liczę na eBaya... bo takiego Spocka to bym sobie "pomiała" :)Strona sklepu mi nie działa, więc nie wiem, czy cena by mnie błyskawicznie nie zniechęciła.

fluor
    Keymaster

Ze strony TrekMovie - ceny jak z kosmosu 😉

Dołączona grafika

Lo'Rel
    Participant

Dla mnie te zabawki są jakieś takie przesłodzone. Za to ceny są zbyt słone...

Eviva
    Participant

Ja bardziej liczę na eBaya... bo takiego Spocka to bym sobie "pomiała" 🙂

Strona sklepu mi nie działa, więc nie wiem, czy cena by mnie błyskawicznie nie zniechęciła.

Ja to bym chciała taką realistyczną figurę naturalnej wielkości u mnie w kącie pokoju. Gdybym była obrzydliwie bogata, to bym ja sobie zafundowała. Na zamówienie można wszystko. A mówią, że pieniądze szczęścia nie dają, ech... Może i nie dają,ale mu pomagają.

Toreth
    Participant

Szczęścia nie dają, ale dają filmy, książki, figury Spocka i mnóstwo innych rzeczy... A to prawie to samo 😉

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram