Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa X-Men PBEM

X-Men PBEM

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • Zarathos
  Participant
  #2367

  Nie bardzo wiedzialem gdzie to wstawic wiec wstawilem tutaj.Za namowa pewnej dzierlatki zaczelem tworzyc PBEM'a dziejacego sie w swiecie X-Menow (alternatywnym 🙂 ) i zaczynam zbierac chetnych do gry. Ew stracen... ehem, ochotnicy prosze o kontakt na PM.

  Wiktoria
  Participant
  #25180

  A można by tak prosić o jakieś konkretne informacje ? [Oczywiście nie o pięknej dzierlatce a o grze]

  Wolf
  Participant
  #25186

  Poziom zainteresowania wzrósł u mnie na tyle aby się temu zacząć przyglądać ale miło by było aby pojawiło się więcej informacji.

  Reyden
  Participant
  #25188

  Chętnie spróbuję, Btw. chodzi tylko o X-menów jako odział czy wogóle jako saga ( z dobrymi i złymi mutantami + ci z Shi'ary)??A co do postacii:,[Jeżeli zła strona też jest dostępna]To chciałbym być Apokalipsem albo Jaggernoutem 😉 😉 😉 😎 Dobra, to był żart, jeszcze nie wiem kim chciałbym być dokładnie

  Wiktoria
  Participant
  #25273

  Nie wiem czy mogę się wypowiadać, ale uważam iż przekazanie uzyskanych informacji dalej raczej zbrodnia nie będzie, jak się mylę, cóż... wierze że da się to naprawić.

  A więc troszkie faktów:

  Jest to alternatywna linia rzeczywistości w której Magnetto zginął w Oświęcimiu, Shadow King zginął jako dziecko w wypadku i nie zaistniało wiele innych zdarzeń. Co do lokalizacji Akademii Xawiera to nie jestem pewna, bo albo przez to iż nie spotkał się z Magnusem, nigdy nie opuścił Europy, albo będzie miała lokalizacje na Florydzie.

  Gra dotyczyć będzie więc kompletnie innych wydarzeń i kompletnie innych bohaterów. Zgłaszając się trzeba zaznaczyć czy chce się być wykładowca/instruktorem w akademii [wiek – bohatera of curse] powyżej 25 lat i opanowanie mocy na poziomie dobrym (minimum)], lub uczniem [maksymalnie 18 lat i moce raczej raczkujące].

  Można wybrać sobie dowolna moc [gdyż nie oszukujmy się – jak ktoś wpadnie na coś nowego czego jeszcze w świecie Marvela nie było – to będę go bardzo podziwiała ;-)], zaznaczając także przyszłe jej kierunki rozwoju.

  Będzie to rasowy PBEM, czyli bez żadnych statystyk i punktów... gra wyobraźni która ma cieszyć i być satysfakcjonująca nie z powodu zdobycia kolejnego levelu a dobrze prowadzonej postaci i rozgrywki.

  _____________________________________________________

  Rubryki w karcie postaci wyglądają tak:

  Imię (prawdziwe):

  Wiek (prawdziwy):

  Kontakt: mail

  Imię i Nazwisko:

  Pseudonim: w czasie walki

  Ksywka: bądź zdrobnienie

  Data urodzenia: czas zgodny z naszym

  Wiek:

  Pochodzenie: przy braku - obywatelstwo

  Ojciec:

  Matka:

  Rodzeństwo:

  Waga:

  Wzrost:

  Włosy:

  Oczy:

  Cechy szczególne:

  Hobbie:

  Moce mutacyjne: w skrócie – typu: telepatia, prekognicja, pyfrodeteria itd.

  Zdolności: rozwinięcie tego powyżej

  Zdolności pozamutacyjne: np. jezdziectwo, sztuki walki, dar lingwistyczny

  Tło psychologiczne:

  Dziwactwa: typu – pije wyłącznie cole

  Co sądzisz o swoich zdolnościach: czy je lubi, czy uważa za przekleństwo, czy jest mu to obojętne

  Historia:

  Dodatkowe uwagi:

  _____________________________________________________

  Zgłoszenia nadsyłajcie na zarathos1@poczta.onet.pl - ale fama głosi że już wkrótce ruszy stronka z formularzem i w ogóle 😉

  Zarathos
  Participant
  #25281

  Aha, drobne poprawki i uzupelnienia do posta pieknej dzierlatki :DLokalizacja - Szkocja, Loch Ness, zamek Urquhart (odrestaurowany przez Xaviera i mnie (czyli naczelnego wykladowce :P)Instruktor/wykladowca - instruktorem/wykladowca mozna zostac tylko na moje specjalne zaproszenie, ew po przeslaniu historii postaci ktora moze pretenowac wo druku (autobiografia :P). A i tak szanse na zaakceptowanie takiej postaci to ok 10%. Gra ma dotyczyc uczniow, nie manipulacji swiatem etc wiec preferuje postacie bedace mlode (maks 16-18 lat) i niedoswiadczone.Moce - w zasadzie dowolne z jednym wyjatkiem - moce umozliwiajace manipulacje czasem i/lub rzeczywistoscia sa niedopuszczalne. Taka postac bedzie odrzucana baz wzgledu na jakosc historii.Moce cz.2 - w karcie musza zostac opisane wszystki moce - tak te ktore ma postac obecnie (w chwili rekrutacji do szkoly) jak i te ktore maja sie u niej objawic pozniej (np Jean Grey na poczatku miala tylko telekineze, telepatia rozwinela sie pozniej - ale w karcie powinny byc i telepatia i telkineza z zaznaczeniem kiedy pojawia sie te moce)

  Zarathos
  Participant
  #25335

  Link

  Strona PBEM'a, jak na razie skromniutka

  Wiktoria
  Participant
  #25858

  Ej! Fani X;Ludzi i pbemów! Zapisywać się co by J. Nie narzekał na nadmiar wolnego czasu 😉

  fluor
  Keymaster
  #25879

  Czy można gdzieś podejrzeć archiwum tej gry?Kieruje mną wyłącznie ciekawość jak to wygląda, bo za nic w świecie nie znajdę już czasu na więcej pbemów 😉

  Zarathos
  Participant
  #25880

  Link

  Nie wiem czy zadziala, jeszcze sie ze smartgroups nie oswoilem :D, ale powinno

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram