X-men III

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #2712

    Witajcie! Wprawdzie nie ogladalem dwoch poprzednich czesci ale nie zaszkodzi podrzucic informacji tym ktorzy obejrzeli i czekaja na czesc trzecia 😉 Jako ze niewiele osob wpada na irca gdzie podalem linka do najswiezszych trailerow X-Men III robie to tutaj ;> Pod tym linkiem znajdziecie pierwsze kinowe trailery filmu w rozdzielczosci hdtv ;> A do tego 130 wysokiej rozdzielczosci screenow filmowych 😉 Zycze milego ogladania i moze ktos sie skusi na pierwsze opinie o filmie 😉

    Cross
    Keymaster
    #40113

    Dla mnie wszystkie dotychczasowe adaptacje komiksów (Spawn, FF, Punisher, Spiderman, X-men i co tam jeszcze było) to kicha. Niestety.

    Zeal
    Participant
    #40115

    Jeśli zostanie utrzymna dotychczasowa tendencja - czyli ukazanie opowieści przerobionej w stosunku do komiksów a mimo to spójnej - będzie dobrze. Co prawda przynajmniej części fabuły mogliśmy się domyślać już w momencie końcówki X2... Nie zmienia to jednak faktu, że na sam film pójdę tak czy inaczej. Na temat samych trailerów się nie wypowiem... Za domyślny jestem i nie chcę sobie psuć przyjemności. Nie chcę też przedwcześnie wyrobić sobie opinii. Wolę poczekać na sam film. A to już niedługo.Tylko dlaczego u licha obcięto włosy Storm? Kto jak kto, ale Ororo powinna mieć je długie... Inne jej po prostu nie pasują (choć różne fryzury miewała w komiksach).Ech... Połowa radości z filmu poszła na spacerek...

    Zuza
    Participant
    #40116

    Grrr komp mi się zbuntował i nie chce .mov odtwarzać, a mnie się nie chce z nim walczyć, więc zerknęłam na screeny.Film zapowiada się wizualnie nieźle, treść... to można ocenić po obejrzeniu dopiero, a że w kinie nie ma pana_lektora_z_tv to może się całkiem-całkiem oglądać :)Z konkretnymi opiniami poczekam do wyjścia z kina :]A co do adaptacji komiksów - wszystko zależy jak bardzo się było do nich przywiązanym i ile czasu minęło od czytania... A Batman? :>

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #40569

    Tym razem nie trailery a fotosy po czesci zza kulis a po czesci przedstawiajace postaci z filmu 😉 Publikuje je na swojej stronie rezyser XMen III - Brett Ratner a na trzech widac go dyskutujacego z Patrickiem Stewartem - wiecej znajdziecie na tej stronie 😉

    Zeal
    Participant
    #42053

    No i już "po" (spoiler zone:P) .

    Osobiście mam mieszane uczucia. Bardzo mieszane.

    Oprawa wizualna - bardzo dobra. Muzyka - trzyma klimat. Słychać w niej echa poprzednich części, a jednocześnie jest całkiem inna. Sama historia zaś...

    No właśnie. Pojawienie się pewnej postaci nikogo chyba nie zaskoczyło. Przynajmniej nie tych, którzy orientują się w historii grupy. Ale...

    To wszystko było zupełnie inaczej, fabuła filmu postawiła wszystko na głowie!!! I to mnie najbardziej boli. A nie, nie najbardziej, najbardziej irytuje mnie fryzura Ororo... 😛

    Jednocześnie jednak - dokładnie jak w poprzednich częściach - scenariusz zachował spójność. Niezłe osiągnięcie.

    Dokładniej jednak... Później, kiedy pojawi się odpowiedni topic.

    Krusty
    Participant
    #42179

    No cóż po raz kolejny zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony, dlatego z całego serca polecam ten film, bo to kawał porządnej rzemieślniczej roboty jest 😉

    Reyden
    Participant
    #42908

    Dopiero dziś obejrzałem część III serii , dosyć fajny .Ale mam dwa pytania - moja znajomość X-menów to w zasadzie filmy I i III oraz seriale animowane X-men/X-men Evolution ( pierwszy jakiś czas temu leciał nma Fox Kids , drugi na CN w paśmie toonami ) - Kim jest Feniks , czy to faktycznie ciemna strona JG czy Feniks to strażnik tego kryształu z Shi-ary .A drugie pytanie , czy czasem moc Jimmiego ( tego mutanta z którego powstało lekarstwo ) w przypadku Jaggernouta powinna nie zadziałać - tzn. JN powinien zachować swoją siłę i się przebić przez tą ostatnią ścianę .

    Zeal
    Participant
    #42911

    Kim jest Feniks , czy to faktycznie ciemna strona JG

    Nie. Przynajmniej nie wg komiksu. Ponieważ dużo by pisać...

    == Link ==

    Przeczytaj streszczenia numerów 101-108 oraz 129-138.

    Nawiasem mówiąc, u nas Saga Phoenix również się ukazała... W 1993 o ile mnie pamięć nie myli.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram