X-Men II

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 81 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #10195

    A co do kasy: Tak to już jest jak się w niejasne inwestycje pakuje  😀

    O to dlatego też fluor mnie razem z tobą ścigał dobrze wiedzieć  😉

    Ja to wszystko obserwuję i skrzętnie zaprzeczam 😛

    Przezorny andorianin = żywy andorianin, dlatego też jakimś cudem ( 🙂 ) na twardzielu mam zgraną tę dyskusję ze starego forum. Ja oczywiście wszystkiemu zaprzeczam, ale doskonale wiem kto wtedy z kim a z kim nie 😀

    Hmm... co do współpracy z Sekcją, to poza zaprzeczeniem jakobym współpracował z kimkolwiek, dodam jeszcze że doszło jedynie do chwilowej zbieżności interesów, jednak andoriański wywiad, przeczuwając zmienność kierunków polityki Sekcji, zaangażował się w stopniu najmniejszym z możliwych (co zresztą się opłaciło).

    Fluor ciebie ścigał?? Dementuję te pogłoski jak tylko się da najmocniej. To, że Fluor (być może) chciał zaprząc do pościgu Sekcję ( 😛 ) nie znaczy, że on ciebie ścigał. Nie oszukujmy się, wiesz doskonale, że to nie ty byłeś celem a Sekcja 😀 Od tego pamiętnego czasu wiemy o niej tyle, ile powinien wiedzieć andoriański wywiad (ale cicho sza 😛 ) 😀 😀

    Seldon
    Participant
    #10196

    (...)wypili po kufelku Romulańskiego(...)

    Oj Tazman, Tazman. Czy ty naprawdę nie wiedziałeś, że romulańskie piwo jest trujące dla ludzi i kilku innych gatunków zamieszkujących Federację (w tym Bolian)? A więc to tak zawiązujesz pokój z Sekcją 31?

    Krusty
    Participant
    #10197

    Fluor dobrze pamiętam kto do Sekcji przyszedł i roztaczał wizje świetnego interesu wynikającego z walki o władze... ale nie myśl że Sekcji tak naprawde chodziło o kase... bo tak naprawde chodzilo nam o rozpracowanie Andoriańskiego Wywiadu jego celów i planow i czy przedewszystkim ktoś musi nam zapłacić za straty więc ty albo Taz 😆 😆 😆 .

    Piotr
    Keymaster
    #10216

    Tak sobie pomyslalem, zeby wrocic do tematu. 😉

    X2 byl extra, wg. mnie lepszy od "jedynki" pod kilkoma wzgledami. Same efekty powalaja. Nowe postacie, znane i nieznane, kilka przezabawnych scen... Bardzo fajny film, polecam. Juz czekam na X3, cos mi mowi ze zobaczymy tam Phoenix. 😉

    Krusty
    Participant
    #10219

    Oj na pewno zobaczymy, świadczy o tym dobitnie ostatnia scena.

    fluor
    Keymaster
    #10226

    Fluor dobrze pamiętam kto do Sekcji przyszedł i roztaczał wizje  świetnego interesu wynikającego z walki o władze... ale nie myśl że Sekcji tak naprawde chodziło o kase...

    Oh... czyżbym nie docenił Sekcji?? Czyżby nie wcinała się we wszelkie możliwe sprawy i afery wymachując swoją szabelką?? 😛 Sekcja traci swoją siłę, z każdą akcją rośnie szansa na jej wykrycie i zdemaskowanie, co oznaczałoby dość znaczną porażkę. Nieprzyjaciele Federacji wiedzą coraz więcej...

    Andoriański Wywiad bardzo się niepokoi tymi zabiegami Sekcji, które w gruncie rzeczy mogą zaprowadzić spowodować, iż stanie się ona zagrożeniem dla Federacji - przez swoje różnorakie ingerencje rozsiewa swoje wpływy... czasem nawet za bardzo. W końcu ktoś musi kontrolować kontrolujących sytuację, żeby utrzymali pełną gotowość...

    Tak sobie pomyslalem, zeby wrocic do tematu. 😉

    Tia, łatwo tobie to mówić 😛

    Ja długo zwlekałem, i nie ingerowałem podczas dyskusji Taza i Krustyego, dopóki nie zostało wypowiedziane magiczne słowo... 😛

    Poczuwając się do powiedzonka "nie wywołuj wilka z lasu", postanowiłem od tego momentu wziąć sprawę w swoje ręce 🙂 Przepraszam za to zainteresowanych X-Menem... ale zważcie że to mesa, więc czasem jakieś...

    ... czasem dzieją się śmieszne rzeczy 😛

    Poza tym coś trzeba było z tą Sekcją zrobić 😀

    Za Andorię!!! ee... Federację 😛

    Krusty
    Participant
    #10228

    Fluor napisał:

    Za Andorię!!! ee... Federację

    Nie przeginaj ❗ 😉

    Unicorn
    Participant
    #24422

    ostatnio obejrzałam film.... Moim zdaniem bardzo dobry. O niebo lepszy od poprzedniej części. Super! Bardzo mi się podobał 😀

    Zeal
    Participant
    #33472

    14 października 20 th Century Fox wypuściło pierwszego teasera, związanego z X-Men III.

    Można go znaleźć tutaj.

    Jak na razie niemal nic z niego nie wynika - z wyjątkiem miejsca - i tego, co się z nim wiąże. Ale to akurat było pewne 🙂 W każdym razie mutanci powrócą...

    Premiera trzeciej części - 26 maja 2006.

    Q__
    Participant
    #241712

    Recenzja po latach (z tym, że jedynki, nie mającej własnego topicu):

    Q__
    Participant
    #243475

    Recka zbiorczego wydania serii X-Men Red*:
    https://esensja.pl/komiks/recenzje/tekst.html?id=31292

    * Tej z polskimi akcentami, o czym kiedyś gadaliśmy 😉 :
    http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=5&topic=2623&page=62#msg327143

    Q__
    Participant
    #244103
    Q__
    Participant
    Q__
    Participant
    #245253

    Recenzja wydanego w jednym tomie crossovera "X-Men: The Messiah Complex":
    https://esensja.pl/komiks/recenzje/tekst.html?id=31743

    I - lepiej późno, niż wcale - link do x-menowego 😉 tematu z ST.pl:
    http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=5&topic=3247

    Dreamweb
    Participant
    #245268

    A ja jakiś czas temu obejrzałem w końcu The New Mutants. Rzeczywiście film wyszedł strasznie bałaganiarski, do tego nie pomaga użycie trzecioligowych postaci (może poza Illyaną, która w komiksach przynajmniej mocami stała w pierwszej lidze). Film aż się prosił o więcej nawiązań i do Logana, i do Apocalypse (gdzie przecież Essex Corp. się pojawił). Można by było przez to bardziej zgłębić tło bohaterów, a tak to wyszli dość płytcy w sumie, może poza samą Moonstar. Ponoć zresztą to większe odseparowanie od kontinuum z pozostałych filmów wynika z przeróbek wymuszonych przez Disneya. Zamiast tego wszystkiego dostaliśmy wątek lesbijski, chyba tylko dlatego że teraz taka moda. 🙂 I nie wiem, czy relacja Moonstar z Rahne nie była najmocniejszą stroną filmu, choć też potraktowaną po łebkach, i w dodatku bez podłoża w komiksach.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 81 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram