X-Men II

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 81 total)
  • Author
    Posts
  • Q
    Participant
    #1771

    Ktos na niego sie wybiera???

    Od 1 maja jest w multikinach...nawet Amerykance obejrza go dopiero 2maja 😀

    Mysle ze warto na to skoczyc skoro Patrick Steward jest glownym bohaterem.

    Anonymous
    Guest
    #9875

    OCZYWIŚCIE. Takiej okazji nie przepuszczę. Było nie było, X-Men to moja ulubiona super-grupa. Jakby się tak jeszcze kiedyś Bishop i Psylocke pojawili...

    4mami
    Participant
    #9876

    pojsc pojde, tym bardziej, ze reklamowki byly fajnea ulubionym bohaterem byl dla mnie zawsze PUNISHER 8)

    Anonymous
    Guest
    #9877

    Oczywiście że idę na X2. Oby kiedyś w tym filmie się Gambit pokazał to byłbym w raju. 😉 Jest to mój ulubiony bohater.

    drupi
    Participant
    #9880

    A ja nie pójdę i nawet Patrick Stewart mnie do kina nie zaciągnie. Filmy oparte na komiksie mnie leczą, słabią i denerwują. Ogólnie rzecz biorąc typowa amerykańska papka.

    Liranna
    Participant
    #9886

    Cóż mogę powiedzieć, chyba tylko tyle, że i ja się wybieram.

    Xalein
    Participant
    #9888

    A ja popieram postawe drupiego i tez sie na ten film nie wybieram, na razie to ide na Makrokosmos 8)

    Coen
    Participant
    #9889

    Ja oczywiscie ide:) Na X-men byłem 2 razy w kinie a na vcr ogladałem ze 40 razy juz:)

    EddieGcT
    Participant
    #9894

    Hmmm nie wiem jeszcze czy bede szedl, moze tak, moze nie ale jesli w koncu sie nie wybiore obejrze napewno na divx-ie 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #9911

    Pierwsza czesc bardzo mi sie podobala, a druga moze byc jeszcze lepsza, wiec do kina na pewno sie wybiore. Fajnie ze zamierzaja wprowadzic tyle postaci.

    Slawek
    Moderator
    #9913

    A ja czekam na drugiego matrixa 😀 X-Mena nie oglądałem pierwszego a na drugiego nie mam zamiaru iść bo niewiem nawet co to jest...

    Coen
    Participant
    #9914

    Tyle ze wprowadzenie tylu postaci do jednego filmu moze byc błedem bo tak to wiekszosc bedzie pewnie tylko epizodycznie.

    T'Reker- to wypożycz X-Men z wypożyczalni obejrzyj i idz na X2 do kina:)

    Anonymous
    Guest
    #9916

    Coen, zostaje nam mieć nadzieję, że Wolverine'owi poświęcą oddzielny film (tak jak chcą zrobić z Elektrą 😉 ). Nie miałbym nic przeciwko.T'Reker - rada Coena jest dobra 🙂 Warto obejrzeć X-Men... Nawet dla samej muzy... I dla kilku naprawdę kultowych scen ("Nie wal go po jajach. Dlaczego? Przecież to dozwolone. Tak, ale on bierze to osobiście" ) 😀

    Coen
    Participant
    #9920

    Hehehehe, to było dobre, zreszta sama walka też 🙂 Ale to tylko jedna z takich scen (Hej, hej! To ja! Taaa? Udowodnij to. Jestes palantem) 😀 że juz o pewnym wykrywaczu metalu nie wspomne 🙂

    A co sie zas tyczy filmów z samym Wolvim to z tego co wiem maja ponoc krecic Weapon X, ale tam to juz raczej rzeczy do smiechu nie bedzie jak i od 18 lat powinno byc.

    OmegaOne
    Participant
    #9936

    Heh filmy byl nawet niezly 😉 ale szkoda mi kasy na kino w ktorym szczyt osiagniec technicznych to 30 letni rzutnik i dzwiek stereo... wole troche poczekac na dvd ripa to sobie w domku w dolby surround obejrze 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 81 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram