Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wznowienia i upadki

Wznowienia i upadki

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Keymaster

Seriale letnie mają to do siebie, że są lekkie, łatwe i przyjemne. Jednak i one nie oparły się prawom rynku. No, przynajmniej jeden z nich.

[more]Spokojni mogą być fani True Blood i Warehouse 13. Ten pierwszy otrzymał piąty sezon składający się z dwunastu odcinków, które obejrzymy w przyszłym roku. Magazyn, po kolejnych sukcesach na antenie Syfy, doczeka się czwartego sezonu latem 2012.

Zasmucimy niestety wielbicieli Eureki - podjęto decyzję o kasacji serialu. Co prawda do jego końca zostało sporo czasu, bo po trwającym obecnie czwartym sezonie będzie jeszcze piąty, i to z dodatkowym, czternastym odcinkiem, jednak niewiele to zmienia w oczach fanów. Decyzja o kasacji zapadła ze względów finansowych - Eureka była serialem zbyt drogim w stosunku do przynoszonych zysków.[/more]

Cross
    Keymaster

Cóż, Eureka była podobna do Warehouse 13 (notabene nawet crossovery się pojawiają), ale lubiłem pooglądać. No i...

Dołączona grafika

Piotr
    Keymaster

A wg mnie podobieństwa są tylko pozorne. Dla mnie przynajmniej, mimo że oba są lekkie i z założenia nieco komediowe, W13 przy Eurece jest zwyczajnie infantylny.

Cross
    Keymaster

To oczywiste. Jednak i w Eurece zdarza się ten idiotyczny rodzaj gry aktorskiej, który preferowany jest w Magazynie 13.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram