Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wywiad z Tomem Zarekiem

Wywiad z Tomem Zarekiem

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Keymaster

Richard Hatch, odtwórca roli Toma Zareka w serialu Battlestar Galactica udzielił wywiadu wideo dla SCI FI Wire. Jeśli nie oglądaliście jeszcze odcinka Blood on the Scales, to nie radzę tam zaglądać - zawiera ogromne spoilery. Ci, którzy epizod już widzieli, wywiad znajdą tutaj.

Breen
    Participant

Mam tylko nadzieję, że nie wszyscy główni bohaterownie zginą zanim serial się skończy :). Każdy odcinek- ktoś istotny ginie. Co ciekawe w nowych odcinkach konflikt Cylonów z Ludźmi tak jakby w ogóle nie istniał, to ludzie walczą między sobą. Z drugiej strony bo zobaczeniu tych kilku epizodów mam wrażenie, że Ludzie i Cyloni należą do tej samej rasy. A tak w ogóle to bardzo pokręcony serial :).

Barusz
    Participant

Jak zobaczyłem tytuł, to założyłem się sam ze sobą, że to nie wywiad z aktorem, tylko naprawdę stacja wypóściła special z wywiadem z postacią 😉 I przegrałem...

Swoją drogą, muszę wreszcie zacząć dokańczać czwarty sezon. Może nawet dziś?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram