Forum Trek.pl Newsy Star Trek Wywiad z projektantem charakteryzacji dla filmu JJ Abramsa "Star Trek"

Wywiad z projektantem charakteryzacji dla filmu JJ Abramsa "Star Trek"

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #4194

    TrekMovie.com zamieścił nowy wywiad z projektantem charakteryzacji do nowego filmu Star Trek Barneyem Burmanem, a tu macie wyjątki z tego wywiadu.

    [more]TrekMovie.com: Jak opisałbyś charakteryzację w nowym filmie?

    Barney Burman: Niesamowita! Zarówno ja, mój szef nadzoru Joel Harlow i szefowa charakteryzatorów Mindy Hall, tak samo jak cały zespół charakteryzatorski, daliśmy z siebie 150%. Tak samo wydział do spraw fryzur, dowodzony przez Terry'ego Baliela. Nigdy nie widziałem tak wielu utalentowanych ludzi, pracujących tak ciężko i wykonujących tak wspaniałą pracę. Zwłaszcza pod taką presją czasu i budżetu.

    TM: To nie jest twa pierwsza praca z JJ Abramsem, jak się z nim pracuje?

    BB: JJ ma talent do wyszukiwania wielkich ludzi. Po nim nic cię nie zadowoli. Może zauważyć problem albo pointę czy cokolwiek, co jest odległe o milę. I kocha charakteryzację z dziedziny efektów specjalnych. Ma zadziwiającą energię i czar. W ostatnim tygodniu filmowania Star Treka wezwał mnie po to tylko, by podzielić się czymś.To był list, który otrzymał w odpowiedzi na swój, napisany do mego ojca [którego był fanem] w 1981roku! Był w nieskazitelnym stanie. Byłem tym tak poruszony, że wyszedłem, nie chcąc rozkleić się przed całym zespołem. Jakikolwiek komplement lub kiwnięcie głowa z jego strony powoduje, że cały dzień należy do ciebie. Tryskam słowami? Być może, ale to jest znak tego, jak się czuję. [Charakteryzator] Michele Burke jest w całości odpowiedzialny za nasza współpracę. A ja użyłem tego słowa, ponieważ JJ naprawdę sprawia, że czujesz tę współpracę. I kocham sposób, w jaki to robi.

    Cały artykuł znajdziecie na TrekMovie.

    Źródło: TrekWeb[/more]

    Flashbones
    Participant
    #67288

    Zobaczymy w maju, tylko, żeby te zachwalanie okazało się prawdziwe, a film dobry

    Coen
    Participant
    #67289

    Pytanie do tych co czytali - jest w tym wywiadzie coś o tych sado-masochistycznych maskach pseudo-klingonów które można oglądać na zdjęciach i trailerze?

    fluor
    Keymaster
    #67290

    Powiedz proszę tylko, że takie ukazanie jest dla Klingonów krzywdzące 😉

    Coen
    Participant
    #67291

    Powiem tylko, że mnie do filmu zniechęca.

    Eviva
    Participant
    #67292

    Powiedz proszę tylko, że takie ukazanie jest dla Klingonów krzywdzące 😉

    Poza posądzeniem o tchórzostwo i dezercję z pola bitwy mało co jest dla Klingonów krzywdzące. Sadzę nawet, że oni uznaliby to określenie za wielce pochlebne.

    fluor
    Keymaster
    #67309

    Rozumiem, że do Klingonów mogą nie pasować purpurowe pantalony i jaskrawe sukienki, ale maski SM jak najbardziej powinny :PAby naprawdę odnieść zwycięstwo musisz nauczyć się odczuwać ból - czy jakoś tak 😉

    Coen
    Participant
    #67363

    Ośmielę się nie zgodzić.

    fluor
    Keymaster
    #67365

    'oy'be'lu'chugh Qapbe'lu' No pain, no gain. TKW yIn DayajmeH 'oy' yISIQ To understand life, endure pain. TKW 'oy' DaSIQjaj May you endure the pain! PKZ czym Ci się to kojarzy? To wszystko kanoniczne przysłowia klingońskie.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram