Forum Trek.pl Newsy Star Trek Wywiad z J.J. Abramsem

Wywiad z J.J. Abramsem

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • Author
    Posts
  • Manul
    Participant
    #87531

    Wstyd mi, bo się nabrałam. A taka z siebie jeszcze wczoraj byłam dumna, że nikt mnie nie oszukał.

    Barusz
    Participant
    #87532

    Też się w sumie nabrałem, tj. zastanawiałem się wczoraj nad tym, i nie wyglądało mi na dowcip. Taki wywiad mógł zostać udzielony, w wypowiedziach nie ma jak dla mnie nic "odjechanego" czy dziwnego, a w Polsce jest duży rynek, o czym chyba Abrams wie.Na forum Mody na Sukces rzuciłem o północy tekst o tym, że od września, ze względów oszczędnościowych, serial będzie emitowany jako kreskówka (bo łatwiej rysować wiecznie młode postacie niż opłacać operacje plastyczne) i w tamtym wypadku zdziwiłbym się, gdyby ktoś się nabrał. W wypadku tego wywiadu - nie.

    Lo'Rel
    Participant
    #87533

    W moim przypadku wszystko szło dobrze, czyli wkręt, do momentu w którym doszedłem do kwestii scenariuszowych. "Abrams" wydał mi się zbyt wylewny. W sumie miałem jakąś nadzieję, że to jednak nie żart, a tu masz...

    r_ADM
    Participant
    #87534

    Plytkie to to, bo blizej do oszustwa niz zartu.

    Bartas
    Participant
    #87535

    Też się nabrałem. Gratuluję Piotrze i JJ 🙂 Jak dla mnie dowcip pierwsza klasa.

    Piotr
    Keymaster
    #87538

    "... i Fluourze." ;)Oj r_ADM, każdą nieprawdziwą informację 1. kwietnia trzeba by nazwać oszustwem. Trochę luzu. ;>

    Bartas
    Participant
    #87540

    I Fluorze 😎

    r_ADM
    Participant
    #87543

    Piotr - zeby to jeszcze bylo smieszne albo zabawne...

    Piotr
    Keymaster
    #87545

    No nie wiem... lens flare w 3D? Marud. ;>

    r_ADM
    Participant
    #87547

    Oszust 😛

    Eviva
    Participant
    #87557

    Piotr - zeby to jeszcze bylo smieszne albo zabawne...

    Zabawne jest to, ze początkowo dałam się nabrac, niczym knedel na talerz - nie każdemu udaje się ze mną taka sztuczka.

    Manul
    Participant
    #87565

    No nie wiem... lens flare w 3D? Marud. ;>

    Albo Tom Cruise! Złapać się na Toma. Biorę i wychodzę.

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram