Wypad na Mine Trap

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Moderator

Dołączona grafika

W najbliższy wtorek, 22 października, o godzinie 20:00 organizujemy wypad na dwudziestoosobową misję Mine Trap. Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólną zabawę oraz szansę zdobycia odrobiny Marków, a może i nawet paru Accolades. 😉

Zbieramy się wstępnie o godzinie 20:00 na kanale STOnline.pl w grze. Kanał możecie dodać wpisując jego nazwę w Chat Options, w zakładce Channels, a następnie wybierając Join. Jedna osoba założy prywatną rozgrywkę i będzie zapraszać wszystkich, którzy wyrażą na chacie chęć uczestnictwa.

Jeśli zainteresowanych będzie więcej niż 20 osób, to na misję wybierzemy się powtórnie, bądź też założymy jednocześnie dwie niezależne rozgrywki, tak aby w miarę możliwości każdy załapał się na zabawę.

Mine Trap dostępny jest dla postaci wszystkich trzech frakcji, które osiągnęły 50 poziom doświadczenia, co jest jedynym warunkiem uczestnictwa. Sama misja wymaga poprawnego podziału ról i zgrania wszystkich członków drużyny, w związku z czym osoby, które nigdy wcześniej nie brały w niej udziału bardzo prosimy o zapoznanie się z naszym ilustrowanym poradnikiem, co by uniknąć ewentualnych nieporozumień. Na Mine Trap powinniście sobie zarezerwować niecałe 30 minut, z czego kilka na pewno poświęcimy na szybkie przypomnienie zasad.

Asekuracyjnie prosimy o wyrozumiałość na wypadek, gdyby ktoś z organizatorów nie mógł się zjawić. Życie. 😉 Zarazem zapewniamy, że jeśli pomysł spotka się z Waszym zainteresowaniem, to tego typu wypady na wszelkie inne misje wieloosobowe postaramy się organizować częściej.

Mine Trap - Poradnik

Smiecho
    Participant

Pozwolę sobie uszczegółowić kwestię accolade. Może to kogoś jeszcze bardziej zachęci do zabawy. :)Do zdobycia jest tam 4 acco:- Savior - za 10 punktów - za uratowanie łącznie przez wszystkich 20 graczy przynajmniej 100 kolonistów,- Salt Vampire Stalker - za 10 punktów - pokonanie 100 "zombie" (nie koniecznie "na raz", to może być rozłożone na kilka misji),- Salt Vampire Hunter - za 25 punktów - pokonanie 500 "zombie" (nie koniecznie "na raz", to może być rozłożone na kilka misji),- Salt Vampire Slayer - za 50 punktów - pokonanie 1000 "zombie" (nie koniecznie "na raz", to może być rozłożone na kilka misji).

Slawek
    Moderator

Dzięki wszystkim co się zjawili. Było zabawnie. :)Mam nadzieję, że tego typu wypady uda nam się urządzać częściej, mimo kilku komplikacji. Okazało się niestety, że z poziomu prywatnej sesji nie można mieszać drużyn FED i KDF, choć jest to możliwe z poziomu zakładki PvE Queue. Sprawę skomplikował też fakt, że wszyscy gracze startują w tym samym miejscu na mapie, a nie w poszczególnych dzielnicach. No ale całą winę zwalamy w tym przypadku na Cryptic. 😛 My zaś będziemy się uczyć na (ich) błędach. ;)Jeśli macie propozycje konkretnych misji, na które chcielibyście się udać w większym gronie oraz ewentualne inne uwagi czy sugestie, to przedstawcie je w komentarzach.

Jamjumetley
    Participant

Dzięki wszystkim co się zjawili. Było zabawnie. 🙂

Też dobrze się bawiłem. Byłem mile zaskoczony, że udało się zebrać komplet Fed. Cryptic powinien za to wprowadzić accolade za umiejętność skrzknięcia całej dwudziestki Klingonów 😀

Helenth
    Participant

Jeśli macie propozycje konkretnych misji, na które chcielibyście się udać w większym gronie oraz ewentualne inne uwagi czy sugestie, to przedstawcie je w komentarzach.

Ja bym proponowała mało uczęszczaną misję Breaking the Planet 😉

Piotr
    Keymaster

Breaking the planet rzeczywiście jest niepopularna, a przecież nawet dil daje. Byłbym za.Co do wczoraj, fajnie było - nie licząc gracza, który pomylił kierunki i walczył w złej dzielnicy (tak, wiem, nie spojrzałem na mapę ;P ). Miła odmiana od STFów i zaskakująca liczba chętnych. Nawet acco mi wpadło.

Slawek
    Moderator

Także myślałem o Breaking the Planet. Misja całkiem sympatyczna, a na chwilę obecną chyba już nikt jej nie robi, gdyż nawet z poziomu kolejek ciężko o grę.A przyznam, że była to moja pierwsza "prawdziwa" misja drużynowa w STO, chyba jeszcze z czasów bety. Niby robiłem to z pugami, ale bardzo sympatycznie się grało. Wtedy jeszcze funkcjonował stary tryb walki naziemnej, znacznie mniej dynamiczny, a gracze nie mieli do dyspozycji takiej ilości zabawek jak teraz. Można było się faktycznie wczuć w walkę, szczególnie, że team był przyzwoity i wzajemnie się wspomagał, bez robienia wyścigów o pierwsze miejsce czy innych wariactw.Jestem jak najbardziej za, szczególnie, że sama misja jest łatwiejsza i powinno obyć się bez problemów z organizacją. 🙂

Anonymous
    Guest

Było fajnie, wyszło coś pozytywnego. Była nawet dyskoteka ^^ Ciesze się, że i komentarze sympatyczne. Co do misji Breaking... - bardzo fajna, tak więc popieram przedmówców i jestem za takim wypadem.

Beret
    Participant

Generalnie uważam, że takie wypady na misje w naszym polskim gronie to bardzo trafiony pomysł. Chętnie widziałbym ich więcej. Mam nadzieję, że to przetrze szlaki ku czemuś bardziej stałemu i chodź z raz na tydzień. Acha i skoro już proponujecie misje takie jak np. Breaking the Planet to może warto by to powiązać w ramach możliwości z daily jeśli się trafią.Dzięki wielkie za gre było miło i czekam z niecierpliwością na więcej...

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram