Wypad na Breaking the Planet

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Moderator

Dołączona grafika

W najbliższy wtorek, 29 października, o godzinie 20:00 organizujemy wypad na dwudziestoosobową misję Breaking the Planet. Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólną zabawę oraz szansę zdobycia odrobiny Dilithium.

Zbieramy się wstępnie o godzinie 20:00 na kanale STOnline.pl w grze. Kanał możecie dodać wpisując jego nazwę w Chat Options, w zakładce Channels, a następnie wybierając Join. Jedna osoba założy prywatną rozgrywkę i będzie zapraszać wszystkich, którzy wyrażą na chacie chęć uczestnictwa.

Jeśli zainteresowanych będzie więcej niż 20 osób, to na misję wybierzemy się powtórnie, bądź też założymy jednocześnie dwie niezależne rozgrywki, tak aby w miarę możliwości każdy załapał się na zabawę.

Breaking the Planet dostępny jest dla postaci wszystkich trzech frakcji, które osiągnęły 20 poziom doświadczenia, ale wymaga podziału na drużyny FED lub KDF. W związku z tym planujemy rozegrać przynajmniej dwie rozgrywki - po jednej dla Federacji i Klingonów. Postacie romulańskie wybierają się na misję z tą frakcją, z którą są sprzymierzeni.

Misja jest stosunkowo prosta i intuicyjna, ale mimo wszystko osoby, które nigdy wcześniej nie miały z nią styczności zachęcamy do zapoznania się z krótkim poradnikiem. Pojedyncza rozgrywka nie powinna zająć więcej jak 10-15 minut, ale rezerwując sobie czas należy wziąć także pod uwagę konieczność zebrania i organizacji ekipy.

Jamjumetley
    Participant

Nigdy w to nie grałem. Count me in 😉

Uchi
    Participant

Ja będę na pewno. Na Mine Trap było fajnie. Podobają mi się te wypady polskiego community. :ik:

I. Thorne
    Participant

Sprobuje byc w zaleznosci od potrzeb albo FED albo KDF. Tylko czy by nie bylo warto wykorzystac Teamspeke'a do koordynacji dzialan?

Helenth
    Participant

Tylko czy by nie bylo warto wykorzystac Teamspeke'a do koordynacji dzialan?

Nie wszyscy chcą albo mogą z niego korzystać. Jeśli znajdą się osoby, które będą używać TSa - nic nie stoi na przeszkodzi, aby podobierały się w 1 grupkę (tak jak to było na Mine Trap). Ale nie można i ma sensu kogokolwiek do tego zmuszać.

Piotr
    Keymaster

Nie mam pewności, ale postaram się być.

Silver Phoenix
    Participant

Jeśli będziecie jeszcze naginać kolo 21.00 i będziecie mieć miejsce - chętnie się przyłączę 😉

Beret
    Participant

Z mila chcęcią jak tylko czas pozwoli... a jeśli da radę to 20-21 i ani sec po za tym czasemMam nadzieje się uda :>Bonne Chance jak by co :>

Jamjumetley
    Participant

Znowu wyszło fajnie. Może mi się wydaje, ale jakby Klingonów było tym razem trochę więcej? Może następnym razem Klingon Scout Force?

Slawek
    Moderator

Raz jeszcze dzięki wszystkim, którzy się zjawili. Było fajnie, acz na mój gust misja trochę za krótka. ;PNastępnym razem myślałem dla odmiany zagrać jakiś Space. W sumie jedyne sensowne opcje to Klingon Scout Force (który nie posiada odpowiednika KDF, niestety) oraz Starbase Defense. Osobiście skłaniałbym się ku temu drugiemu, ale wszystko zależy od Was, tak naprawdę.

Piotr
    Keymaster

A Gorn Minefield? Czy jak mu tam...

Jamjumetley
    Participant

Gorn Minefield jest chyba jeszcze krótsze. Przy dobrym teamie jedna runda to kwestia pięciu minut. Nawet z pugami szybko idzie.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram