Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wyniki rankingu postaci sci-fi

Wyniki rankingu postaci sci-fi

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #7252

    Podsumowujemy nasz rocznicowy ranking postaci sci-fi. Doskonale po nim widać, że dominują wśród nas fani Star Treka, ale i inne uniwersa nie zostały zapomniane. Planowane było ogłoszenie w rodzaju Top 10, ale tak się złożyło, że sporo postaci z tych kilkunastu, które przeszły pierwszy etap, uzyskało równą liczbę głosów. Dlatego z ostatecznych list znikają tylko te, które otrzymały najwyżej jeden głos.

    Wśród postaci męskich największym poparciem cieszył się kapitan Jean-Luc Picard - jak widać połysk ciągle w cenie. Wśród kobiet bezkonkurencyjna była Jadzia Dax. Jednak te plamki na mało kim nie robią wrażenia. Zapraszamy do poznania reszty wyników w dalszej części.

    [more]Ulubieni bohaterowie sci-fi:

    Dołączona grafika

    Jean-Luc Picard (Star Trek The Next Generation)

    Dołączona grafika

    Elim Garak (Star Trek Deep Space 9)

    Dołączona grafika

    Spock (Star Trek: TOS)

    Dołączona grafika

    Han Solo (Gwiezdne Wojny)

    Dołączona grafika

    Quark (Star Trek Deep Space 9)

    Dołączona grafika

    Malcolm "Mal" Reynolds (Firefly)

    Dołączona grafika

    Richard B. Riddick (Pitch Black, Kroniki Riddicka)

    Dołączona grafika

    Londo Mollari (Babylon 5)

    Dołączona grafika

    Worf (Star Trek The Next Generation, Star Trek Deep Space 9)

    Dołączona grafika

    John Crichton (Farscape)

    Dołączona grafika

    Solid Snake (Metal Gear Solid)

    Dołączona grafika

    Benjamin Sisko (Star Trek Deep Space 9)

    Dołączona grafika

    Tyr Anasazi (Andromeda)

    Dołączona grafika

    Michael Garibaldi (Babylon 5)

    Ulubione bohaterki sci-fi:

    Dołączona grafika

    Jadzia Dax (Star Trek Deep Space 9)

    Dołączona grafika

    Seven of Nine (Star Trek Voyager)

    Dołączona grafika

    T'Pol (Star Trek Enterprise)

    Dołączona grafika

    Starbuck - Kara Thrace (Battlestar Galactica)

    Dołączona grafika

    Ezri Dax (Star Trek Deep Space 9)

    Dołączona grafika

    Suzan Ivanova (Babilon 5)

    Dołączona grafika

    Kaylee Frye (Firefly)

    Dołączona grafika

    Kathryn Janeway (Star Trek Voyager)

    Dołączona grafika

    Motoko Kusanagi (Ghost in the Shell)

    Dołączona grafika

    Aeryn Sun (Farscape)

    Dołączona grafika

    Kira Nerys (Star Trek Deep Space 9)

    Dołączona grafika

    Zoe Washburne (Firefly)

    [/more]

    Dalek
    Participant
    #110690

    Lista kobieca przedstawiona schematami:1. frivolousness2. boobs3. boobs4. toughness5. cuteness6. toughness7. cuteness8. madness9. toughness10. toughness11. toughness12. toughnessEDIT: boobs u Jadzi zmienione na frivolousnes na skutek protestów ;P

    Slawek
    Moderator
    #110691

    9. boobs

    Fix'd

    Piotr
    Keymaster
    #110704

    EDIT: boobs u Jadzi zmienione na frivolousnes na skutek protestów ;P

    I w pełni uzasadnionych. ;>

    The D
    Participant
    #110716

    Jadzia zawdzięcza imho pozycję właśnie dzięki temu że ciężko ją zaszufladkować. Oczywiście jest frywolność ale może być i twarda i słodka i atrybuty ma może nie na miarę Jeri Ryan czy Jolene Blalock ale na pewno nie można im nic zarzucić 🙂

    r_ADM
    Participant
    #110725

    To ta lista schematow byla na powaznie?

    Dalek
    Participant
    #110733

    Ja jestem bardzo poważnym człowiekiem.

    Barusz
    Participant
    #110737

    Jadzia, podobnie jak Sisko, kupę tracą przy drugim i trzecim oglądaniu. DS9 nie, tych dwoje owszem.Swoją drogą to słodkie jak łatwo można podkładać "to super postać, tak ciężko ja zaszuflatkować" za "to zła postać, tak niekonswentnie napisana" w zależnosci od... no właśnie, nie wiadomo od czego ;]

    r_ADM
    Participant
    #110747

    Yyy, od gustu? ;PRanking polegal na podaniu ulubionych postaci. Gdyby trzeba bylo podac 'najlepiej napisana postac, z najlepszym rozwojem itd' typy bylyby pewnie inne.

    Doro
    Participant
    #110748

    Teraz kolej na fantasy 😀

    Barusz
    Participant
    #110749

    @ r_ADM - Pewnie nie 😉 Wiesz, nawet mogę uwierzyć, że ty tak kombinujesz, podając swoje typy zastanawiasz się "no tak, to przecież nie idzie o najlepiej napisaną postać, tylko o moją ulubioną". Że jesteś w tym 1% ludków z Netu ;P

    LIBERTO
    Participant
    #110754

    Barusz czepiasz się ( jak zwykle zresztą ). był ranking, zakończył się, padły głosy i zostały ogłoszone wyniki. mogą ci one pasować lub nie,ale nie masz prawa komentowac dlaczego inni zagłosowali nie tak jak byś sobie życzył. ludzie lubią to co lubią i nic ci do tego (o ile nie ingeruje to w twoje życie lub w jakiś inny sposób cię bezpośrednio dotyka)

    Barusz
    Participant
    #110755

    Ke? A jak obejrzę zły odcinek serialu, pójdę na nieudany koncert, nie będę się zgadzał z decyzjami jakiegoś prezydenta USA to też nie będę miał prawa ich komentować?Dla mnie odlot. Są komentarze, jest taka opcja na forum, ale nie wolno jej wykorzystywać? Przeciwko dyskryminacji lesbijek i gejów albo Czarnych też mi nie wolno protestować, bo przecież to mnie osobiście nie dotyka i nie ingeruje w moje życie? Jednak widać, że żyję z częścią z was na różnych planetach./EDIT: Drugi akapit odnosi się do usuniętej następnie wypowiedzi Daleka, potem posty się połączyły (?).

    Dalek
    Participant
    #110757

    Usunąłem bo to był zwykły trolling i nie chciałem go tu przenosić z niepokalanego tematu 🙂

    LIBERTO
    Participant
    #110766

    Ke? A jak obejrzę zły odcinek serialu, pójdę na nieudany koncert, nie będę się zgadzał z decyzjami jakiegoś prezydenta USA to też nie będę miał prawa ich komentować?

    jak zwykle wykrecasz kota ogonem. kto ci broni skomentować koncert który ci się podobał czy też nie, albo serial? ja napisałem że nie masz prawa komentować wyborów, gustów innych. ja mam w du.. znaczy w poważaniu twoje zdanie na temat wspomnianego rankingu ( i moze tematu się trzymajmy a nie lesbijek, gejów czy innych murzynów ;-P) większość zagłosowała jak zagłosowała i choć mnie wyniki też się nie podobają godzę się z tym że wśród głosujących najbardziej lubianą postacią jest Jadźka. i nie ważne czy jest to postać dobrze zagrana, napisana czy spreyem namalowana- jest najbardziej lubianą wśród użytkowników tego forum ( oczywiście wśród tych co głosowali- jak ktoś nie głosował, to wg mnie nie ma prawa się w temacie wypowiadać)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram