Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Wymiana - filmy, gry, książki...

Wymiana - filmy, gry, książki...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 60 total)
  • Author
    Participant

Od Moderatorów

W tym temacie możecie się wymieniać filmami grami, książkami i tym podobnymi rzeczami. Pamiętajcie jednak o regulaminie, a szczególnie o jego 7 punkcie:

7. Forum może służyć jako miejsce wymiany między użytkownikami, został do tego przeznaczony odpowiedni topic - Wymiana - filmy, gry, książki. Jednakże nie zezwalamy w nim na łamanie prawa, nie popieramy piractwa, i jedyne co użytkownicy mogą w nim zamieszczać, to informacje o tym, co posiadają oraz czego szukają - jednak w przypadku płyt z filmami, serialami i oprogramowaniem będziemy zwracać szczególną uwagę na to czy są to legalnie wydane nośniki. Osoby wykorzystujące Forum do celów komercyjnych i reklamowych oraz oferujące sprzedaż płyt (legalnych bądź nielegalnych) nie są tu mile widziane. Zamieszczane przez nich ogłoszenia i linki do stron z podobnymi ofertami będą usuwane, a ich autorom grozi ban. Dopuszczamy jednak zamieszczanie linków do aukcji w serwisach aukcyjnych (np. Allegro), pod warunkiem że dotyczą one towarów legalnych.

Posiadam do sprzedania box set, oryginalne dvd Region 1.

- sezon 1 Dark Angel

proszę pisać na PM.

Antyssak
    Participant

Witam.Posiadam kilkanaście odcinków I edycji Star Treka (kpt Kirk) z polskim lektorem (Vizja 1). Jeżeli ktoś posiada inne odcinki tej edycji chętnie nawiążę kontakt celem wymiany. Obecnie posiadam filmy na nośniku VHS.

Domko
    Participant

Poszukuję filmu Star Trek I: The Motion Picture, ale w wersji reżyserskiej (Director's Edition). Mogę się wymienić na inne filmy/odcinki treka - ewentualnie może ktoś mi powie, gdzie można to np. ściągnąć.A oto co mogę zaoferować w zamian:Star Trek II, III, VII, VIII, IXStar Trek X (screener, czyli nagrywane w kinie - kiepska jakość)odcinki Star Trek TNG (1, 2 sezon)niektóre odcinki Star Trek DS9niektóre odcinki Star Trek VGR

jh1
    Participant

To może odświeżę temat po 2 latach 🙂

Mianowicie poszukuję tej gierki, a stała się ona już tak zamierzchłą prehistorią, że znikąd nie można jej zassać/kupić/pożyczyć.

Czy ktoś byłby skłonny pomóc mi w poszukiwaniach?

---

Mod: post przeniesiony z tematu o STARFLEET ACADEMY - tej właśnie gry szuka autor posta.

Gosiek
    Participant

Poszukuję od pewnego czasu filmu dokumentalnego pt. EARTHLINGS - Ugly Bags of Mostly Water. Jest to produkcja opowiadająca o fascynacjach Klingonami, ich kulturą a przede wszystkim językiem klingońskim. Jeżeli ktoś ma to chętnie zasymiluję film, w zamian oferuję sporo seriali i filmów scifi - po szczegóły zapraszam na priv.

gad21
    Participant

WitamJestem dziś pierwszy raz na tym forum i mam prośbęPoszukuje filmów Ster Trek pełnometrażowych oraz seriali najchętniej na dvd i z napisami pl bądz z lektorem.Jeśli ktoś z was mógłby się ze mną podzielić swoimi zbiorami to bardzo proszę.Proszę o info na PM bądz gg 7893877pozdrawiam

Acer
    Participant

hey, szukam Klingon Academy pełnej wersji na 6CD, jesli ktos to posiada prosze uderzyc na PM 😀

Uchi
    Participant

Poszukuje muzyki z filmu Conan: Barbarzynca (wiecie ten z gubernatorem 😀 ).

klax
    Participant

Jestem zainteresowany czwartym sezonem VOY z C+.Mnie brak tylko kilku odcinkow .Mam caly pierwszy sezon z polskim dubbingiem w dobrej jakosci(KABEL1 SATRIP).Za chwile bede mial drugi.klaxmax@wp.plPzdr.klaxPS:Poszukuje tez odcinkow TNG z lektorem jakosc dowolnaPS:Poszukuje pierwszego odcinka Voy z C+

Corvus
    Participant

Potrzebuje:SG1 sezon -- 8 i 9 SG Atlantis sezon -- 2BSG (nowe) sezon --2Prosze o kontakt:GG -- 7338827lubwielkiadmiral@poczta.onet.plZawsze mozemy sie dogadac.

yrrhedes
    Participant

Witam!Jestem w potrzebie - potrzebuję seriali sf. :)W swych archiwach posiadam nieco Treka(TAS, TOS), część BSG, całe TOL:TOS, nieco nowego TOL, ponadto SAAB, Farscape, Futurama, Dilbert, Angels in America, a także idiotyczne Popetown. Ponadto posiadam duże zasoby muzyki filmowej w bardzo wysokiej jakości.Tymczasem poszukuję innych seriali sf - przyjmuję chyba wszystko oprócz Lexx'a :)Jestem z Warszawy i tu też najchętniej dokonałbym wymiany.Pozdrawiam.

Liranna
    Participant

Mam do sprzedania kilkanaście numerów magazynu Star Trek Monthly. Przykładowe 2 numery wystawiłam na allegro. Można zobaczyć jak to wygląda dla tych co nie wiedzą.Dokładnych informacji udzielę osobom zainteresowanym kupnem najlepiej przez maila.

Toreth
    Participant

Witam wszystkich,W związku z przeprowadzką zmuszona jestem pozbyć się części moich gier Star Trek.Do sprzedania mam następujące tytuły:The Fallen (polska)Dominion Wars (amerykańska)Final Unity (w języku angielskim)New Worlds (w języku angielskim)Away team (w jęz. angielskim, polska instr. obsługi)Byliby zainteresowani? To wrzucę na eBaya, albo Allegro.Pozdrawiam wszystkichToreth

Pah Wraith
    Participant

Czy "Dominion Wars" to edycja pudełkowa czy "czasopiśmiana"? 😉

Toreth
    Participant

Pudełkowa. Wszystkie są pudełkowe, poza New World, które jest po prostu w tekturowej kopertce.

A, co będę opowiadać. Obrazki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 60 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram