Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Wybory prezydenckie

Wybory prezydenckie

Viewing 7 posts - 181 through 187 (of 187 total)
  • Author
    Posts
  • Barusz
    Participant
    #91173

    Nie wiem, czy jest sens odgrzebywać ten spór po dwóch latach, ale nie masz racji. PO dostawała na dzień dobry MSP, MF, MSZ, Ministerstwo Administracji Publicznej i bardzo mocną pozycję wicepremiera. Nie mogła dostać resortów Sprawiedliwości, MSW i Koordynacji Służb Specjalnych (wtedy w randze Ministra bez teki), ale JK słusznie argumentował, że skoro chcieliby te trzy na raz także, gdyby byli wtedy słabsi niż PO, to tym bardziej chcieli gdy byli silniejsi.

    fluor
    Keymaster
    #91174

    Wyniki PKW z 51,5 proc. obwodów - prowadzi Kaczyński - emocje trzymają w napięciu do końca 🙂

    Elvenking
    Participant
    #91176

    MSWiA tradycyjnie bierze partia, która wygrała w wyborach, o tylko to poszło. Resztę zrobiły media, całkowicie niepotrzebny podział - nie według programów partii, tylko według tego kogo bardziej można ośmieszyć. Gdyby PO i PiS zamieniły się programami, to poparcie dla partii i tak by się nie zmieniło 🙂

    Romek 63
    Participant
    #91275

    No co do tej zamiany programów i poparcia to już bym się nie zgodził ;D

    A tu dość ciekawa wiadomość:

    Zaskakujące dane ws. rodowodu Komorowskiego

    http://wiadomosci.onet.pl/2193587,11,zaska...kiego,item.html

    Zagraniczne koligacje mogą się przydać na tym stanowisku 😀

    Match
    Participant
    #92014

    http://wiadomosci.onet.pl/2207367,11,kaczy...ienie,item.html

    Prezes zarzucił jedynym trafnym (jak zawsze) komentarzem, chwala!

    Romek 63
    Participant
    #92019

    Twoim zdaniem trafnym, a moim zdaniem bardzo nietrafnym 😀

    Manul
    Participant
    #92024

    Gosh...Czy istnieje jakaś wypowiedź Kaczyńskiego w której nie odnosi się do/nie wspomina o/nie obraża od komunistów.Ja wiem, wiem. Ten ustrój wciąż jest dla niektórych żywy, ale naprawdę, ile można tego słuchać?

Viewing 7 posts - 181 through 187 (of 187 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram