Forum Fantastyka Battlestar Galactica www.BSGwTVP.info

www.BSGwTVP.info

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
  • Author
    Participant

Lada dzień, pod adresem: http://www.BSGwTVP.info startujemy ze stroną/apelem do TVP o zmianę pory emisji BSG. Aktualne informacje są już na stronie.

Barusz
    Participant

I super.Czy forum które tam zapowiadacie będzie czymś całkiem nowym, czy po prostu podacie link do subforum na TSSie. Bo chyba nie ma sensu tworzyć kolejnego polskiego SFowego komunikatora.

Dalek
    Participant

To będzie link do tego forum.Nawet dziś już działał, ale widać coś się stało.

EMH Mark IX
    Participant

Buhahahaaa....Izbkp, dzielnie potykający się do tej pory z apelami i drwiący z wszelkiego rodzaju zrywów mających na celu spopularyzowanie Treka, zaczyna walczyć w imię BSG i nawet postawił stronę z wojowniczym "Bla bla pierdu i tak dalej"...Obyś nie skończył ze stwierdzeniem: "Walczyliśmy jak lwy a jam, nie chwaląc się, najgłośniej ryczał..." choć niestety na to się zanosi.Że tak sobie zacytuję na zakończenie jeden z Twoich postów: "hłe, hłe... Będzie ostra i mroźna zima bo petycje nisko latają w tym sezonie..."PS> Pogłoski o moim zejściu okazały się mocno przesadzone 😉

Barusz
    Participant

Byl juz precedens, mam nadzieje, ze tym razem bedzie lepiej (wlasciwie to 'skuteczniej').

izbkp
    Participant

Izbkp, dzielnie potykający się do tej pory z apelami i drwiący z wszelkiego rodzaju zrywów mających na celu spopularyzowanie Treka, zaczyna walczyć w imię BSG i nawet postawił stronę z wojowniczym "Bla bla pierdu i tak dalej"...

To nie prawda bo wielokrotnie tłumaczyłem, że jestem przeciwnikiem *głupich* bo *wtórnych* akcji typu odgrzewane po raz kolejny pomysły, które wcześniej już nie wypaliły...

O ile mi wiadomo to nikt wcześniej, i to w skali Świata, nie robił petycji o kasację serialu ani o to, żeby za serial zabrał się konkretny ktoś 😉 To się drogi panie Hologramie nazywa kreatywność ;P

Co do obecnej akcji - to raczej będzie przypominać akcję marchewka dla TVP a nie chamo-pyskatą i rozczeniową petycję bo w jej treści jednym z głównych wątków będzie podziękowanie od fanów za to, że sprowadzono BSG do TVP. Nawiasem mówiąc to do napisania treści petycji namówiłem felietonistę i komentatora polskiej oraz amerykańskiej sceny politycznej piszącego na codzień dla największych polskich dzienników - a przy okazji fana seriali sci-fi 😉 No ale Ty przecież tekstu tego apelu jeszcze nie znasz, więc Twoja krytyka opiera się li tylko na... No właśnie, na czym? 😉 Panie Hologramie? ;P

I. Thorne
    Participant

Ja jak zobaczyłem ten temat to spadłem z krzesła, poturlałem się ze śmiechu.Gdy już doszedłem do siebie (dobrze, że nie czytałem w pracy, to dopiero by było) wróciłem do swojej poprzedniej pozycji, założyłem nogi na stół, pogmerałem w nosie (bo śmiać mi się odechciało) i zapytałem: "A po co w to się bawić?"Tym razem ja będę krytykiem i jak pewni znani koledzy powiem proroczo. To nie ma sensu. Telewizja oleje waszą głupią akcję, bo siedzi tam...Jak można nazywać coś takiego nową akcją? Tylko dlatego, że nie zajmujemy się trekiem tylko BSG? To ja optuję za sprowadzenie do Polski serialu Stargate Atl;antis (bo go przecież nie było). I też będę wołać, że to nowa i całkowicie wcześniej niespotykana akcja.Żeby nie było nieporozumień. Podpiszę Twoją petycję jak i każdą inną w sprawie dobrego SF o dobrej porze. Ale wcześniej spadne z krzesła (i pogmeram sobie w nosie).

izbkp
    Participant

Ja jak zobaczyłem ten temat to spadłem z krzesła, poturlałem się ze śmiechu.

ZPiRR (czyli: zwykła, poprawna i rutynowa reakcja) ;P Pamiętaj więc aby jak największej ilości pleno titulo Twoim znajomych i przyjacielom o tymże opowiedzieć bo Oni także mają prawo do turlania się z radości 😉

J.L.Picard
    Participant

Dordzy koledzy mam mały zgryz.

Otuż zaspałem na pierwszym odcinku i żeb go obejrzec ściągnąłem z sieci.

Potem obejrzałem drugi.

Problem polega na tym ,że akcja tego drugiego dzieje się przed akcją tego pierwszego ściągniętego (który opowiada o tym jak to statek Olymipc Carrier [UWAGA spoiler] został przejęty przez Cylonów [koniec spoilera]) Teraz nie wiem czy ściągnąłem właściwy odcinek bo moze to taki wymysł reżysera tak ustawiac chronologie ale wolałbym wiedziec.

Co do ankiety to oczywiście podpisze.

I. Thorne
    Participant

J.L. Nie mam pojęcia o czym piszesz bo nigdy nie czytałem spojlerów do BSG, a;e teraz co dają w TVP to jest pilot podzielony na 4 części. Wczoraj był druga część. Dopiero jak skończą pilota będzie pierwszy normalny odcinek znany jako 33

Zarathos
    Participant

Wy się martwcie, żeby pierwszy sezon do końca, w całości i odpowiedniej kolejności puścili, a nie żeby zmieniali godzinę transmisji.Potem martwcie się, żeby puszczali dalsze sezony (mówiąc po ludzku, oglądajcie i chwalcie i róbcie to gdzieś, gdzie TVP Was zobaczy).A na końcu zajmujcie się taką pierdołą jak godzina transmisji. Bo skoro TVP arcydzieła kina jak filmy Eisensteina puszcza po północy, to na wcześniejsze godziny dla czegoś tak egzotycznego bym nie liczył. Zresztą, jeżeli o 23 ileś tam będzie odpowiednia liczba widowni, to przeniosą na wcześniejsze godziny.

Barusz
    Participant

Z tego co rozumiem, to zmiana godziny emisji ma byc wg Tworcow strony wlasnie srodkiem do podniesienia ogladalnosci serialu. Ponadto petycja do TVP to tylko fragment akcji (acz najwazniejszy), ponadto mamy propagowac serial wsrod znajomych itd..

J.L.Picard
    Participant

Właściwie to jedyna rzecz któa spędza mi sen z powiek to to ,ze mogliby ją przełożyc na 1:20 w nocy.Ale (baaaardzo optymistyczna wersja) moze jeśli przełożą na "tuż przed LOST", serial zbierze zasłużone laury, to może kiedyś jakiegoś TNG puszczą?A Zarathos jakie to wg ciebie miejsca?

Domko
    Participant

moze jeśli przełożą na "tuż przed LOST", serial zbierze zasłużone laury, to może kiedyś jakiegoś TNG puszczą?

Bardzo wątpliwe. IMHO nie należy w żaden sposób łączyć tych dwóch rzeczy, bo TVP na pewno nie połączy.

Piotr
    Keymaster

Minal ponad miesiac od rozpoczecia akcji i dzis licznik przekroczyl 400. Nie spodziewalem sie nawet 300, ale czy taka liczba to na pewno powod do radosci? Parzac na liczbe odwiedzin i biorac pod uwage to, jak bardzo sie staralismy, by akcje rozglosic? Wedlug mnie niezbyt.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram