Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wrzesień w AXN SciFi

Wrzesień w AXN SciFi

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6407

  Kolejny miesiąc to kolejne odcinki znanych i mniej znanych seriali na antenie AXN SciFi. Zapraszamy do oglądania przygód Waszych ulubionych bohaterów.

  [more]Siły pierwotne (Primeval)

  Nowe odcinki od 16 września o 22:00

  Dołączona grafika

  W Anglii coraz częściej pojawiają się anomalia – potwory z zamierzchłej przeszłości. Profesor Nick Cutter wraz ze swoim zespołem stają do walki z pradawnymi potworami – dinozaurami, pająkami-gigantami i… ptakami Dodo. Niespodziewanie pojawia się zaginiona żona profesora, co dodatkowo komplikuje życie bohaterów. Serial zdobył uznanie widzów na całym świecie.

  ==========

  Babilon 5

  Nowe odcinki od 8 września o 22:00

  Dołączona grafika

  Babylon 5 to stacja kosmiczna zlokalizowana w strefie neutralnej. Celem wybudowanego w XXIII wieku obiektu jest utrzymywanie pokoju pomiędzy różnymi rasami, poprzez udostępnianie przestrzeni do prowadzenia negocjacji i rozmów pokojowych ich ambasadorom. Poza funkcją dypomatyczną, stacja Babilon 5 służy również jako militarny posterunek Ziemi oraz miejsce postoju dla handlarzy, biznesmenów, a niekiedy kryminalistów.

  ==========

  Lost: Zagubieni

  Nowe odcinki od 7 września o 16:00

  Dołączona grafika

  Szósty i ostatni sezon kultowego serialu. Serial zdobył rzesze wielbicieli na całym świecie oraz liczne nagrody, w tym Złoty Glob. Sezon szósty zaczyna się w miejscu, w którym skończył się piąty. Poznajemy dalsze i alternatywne losy bohaterów, ponieważ zmianie ulega narracja. Zgodnie z oczekiwaniami, wyjaśniona zostanie część wątków – Sayid w cudowny sposób wraca do życia, ale będzie musiał dokonać trudnego wyboru, a Clair ostrzega mieszkańców świątyni. Miłośnicy serialu z całego świata nie mogą się doczekać kolejnych odcinków.

  ==========

  Tajemnice Smallville (Smallville)

  Nowe odcinki od 13 września o 21:00

  Dołączona grafika

  Serial opowiada o młodzieńczych latach Supermana. W miasteczku Smallville zaczynają dziać się dziwne rzeczy, odkąd nieopodal spadł meteor ? a właściwie statek kosmiczny, w którym na ziemię przybyło dziecko zaadoptowane później przez rodzinę Kentów. Clark odkrywa wkrótce, że posiada moce, jakich nie mają zwykli ludzie. Młody Superman musi nauczyć się je kontrolować. Jest zmuszony ukrywać przed innymi swą nadludzką siłę. Przeszkadza mu w tym Lex Luthor, dawny przyjaciel, który w przyszłości stanie się głównym wrogiem Supermana.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram