Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Wróć na weekend do Star Trek Online

Wróć na weekend do Star Trek Online

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Keymaster

Cryptic Studios chce pokazać tym, którzy przerwali grę w STO, że wierzy, iż wrócą - i że warto zostać. Już za tydzień ruszy darmowy weekend dla byłych abonentów Star Trek Online. Od piątku (7 maja, 19:00 naszego czasu) do poniedziałku (10 maja, również godzina 19:00) będzie można zobaczyć, jak wygląda gra po ostatnim rozszerzeniu Season One, Update One.

Co ważne, klienta gry i aktualne patche można pobierać już teraz, ale by uzyskać dostęp podczas przyszłego weekendu, trzeba będzie reaktywować swoje konto. Można będzie tego dokonać od 3. maja na tej stronie.

Duda
    Participant

wiadomo może, czy z tej opcji będą mogli też skorzystać osoby, które do tej pory grały jedynie na kluczu testowym??byłbym bardzo zadowolony z odpowiedzi twierdzącej 😆

Slawek
    Moderator

Sprawdź. Jeśli zatwierdzi Ci konto po kliknięciu Sign Up Now to znaczy, że najwyraźniej i takie osoby mogą pograć. Niemniej jednak przypuszczam, że promocja dotyczy tylko osób, które normalnie zakupiły grę.

Duda
    Participant

a jeśli mogę spytać, to gdzie jest ta opcja... bo albo jestem ślepy i nie mogę znaleźć, albo jej w ogóle nie ma (co jest równoznaczne z brakiem możliwości pogrania) 😥 a miałem nadzieje

Piotr
    Keymaster

W pierwszym poście masz link do strony. Tam jest button 'Sign Up Now'.

Duda
    Participant

no to figa... nie ma tam niczego takiego, więc chyba promocja nie dotyczy mi podobnych... a szkoda...

Silver Phoenix
    Participant

To sign up, you must be logged in to the Star Trek Online website and have a Star Trek Online retail key.

Rozumiem to tak, że niestety trzeba było mieć klucz do pełnej wersji...

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram