Forum Trek.pl Newsy Star Trek Wreszcie jest. Zwiastun Discovery. Nawet dwa

Wreszcie jest. Zwiastun Discovery. Nawet dwa

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • Author
    Participant

Ja myślę, że jednak przez dłuższy czas pozostanie na fotelu pierwszego oficera. I to bez żadnych wcześniejszych kapitanów i innego kombinowania.

Też dziwi mnie brak Isaacsa.

Harry Mudd za to ma być aż w 9 odcinkach.

snowman
    Participant

Dlaczego dziwi? Isaacs będzie kapitanem U.S.S. Discovery, którego w trailerze nie było. Zatem nie było tam również Isaacsa. W sieci od dawna pojawiają się spekulacje, że U.S.S. Shenzhou zostanie w pierwszym odcinku bardzo poważnie uszkodzony, a następnie odbudowany już jako U.S.S. Discovery.

fluor
    Keymaster

Harry Mudd będzie takim nowym Neelixem może? 😉

Diabeu
    Participant

Dlaczego dziwi? Isaacs będzie kapitanem U.S.S. Discovery, którego w trailerze nie było. Zatem nie było tam również Isaacsa. W sieci od dawna pojawiają się spekulacje, że U.S.S. Shenzhou zostanie w pierwszym odcinku bardzo poważnie uszkodzony, a następnie odbudowany już jako U.S.S. Discovery.

Dziwi mnie jego brak w trailerze, a nie że wielka zagwozdka czy w ogóle wystąpi w serialu.

Co do zmiany designu Discovery to jest to dość znany fakt od iluś dni/miesięcy.

snowman
    Participant

No to mówię, że CBS nie bardzo ma ochotę odkrywać od razu wszystkie karty. Zapewne pojawią się kolejne trailery i w którymś z nich wystąpi również Isaacs. Podejrzewam nawet, że Isaacsa w ogólne możemy nie zobaczyć w pierwszym odcinku, a trailer wyraźnie nawiązywał do pilota.

O pewnych zmianach w wygladzie U.S.S. Discovery rzeczywiście informowano już dawno, właściwie zaraz po premierze pierwszego, nieszczęsnego teasera. Będą to jednak zmiany raczej kosmetyczne. Okręt zasadniczo wyglądał będzie tak jak go pierwotnie przedstawiono. W trailerze pokazano natomiast U.S.S. Shenzhou.

snowman
    Participant

Inset_disc.jpg

W końcu do publicznej wiadomości podano datę premiery Star Trek Discovery. Serial podzielono na dwa rozdziały. W USA i Kanadzie premiera pierwszego z nich nastąpi 24 września zaś w pozostałych krajach dzień później. Premierę drugiego rozdziału przewidziano natomiast na styczeń 2018 roku. Kolejne odcinku serialu  udostępniane będą w cyklu tygodniowym.

PS U.S.S. Discovery wciąż wygląda okropnie...

snowman
    Participant

000259034hr.jpg?w=2000

"Jason Isaacs as Gabriel Lorca, a steely Federation Starship Captain who’s considered a brilliant military tactician..."

Źródło

snowman
    Participant

"We are adhering to the timeline and sticking to the rules..." Right...

snowman
    Participant

Kolejny trailer, prosto z San Diego Comic Con...

Poniżej wersja netflixowa

snowman
    Participant

Krótki wywiad z aktorami uczestniczącymi w SDCC

"She's got the good spread..." Doug Jones - Ten tekst powinien trafić do scenariusza  😆

snowman
    Participant

Kolejny krótki wywiad z aktorami serialu, tym razem prosto z planu...

snowman
    Participant

Natknąłem się dziś na wyciek testowego wideo pokazującego pierwotną wersję U.S.S. Discovery... Ciekawe na ile prawdziwy?

https://www.youtube.com/watch?v=MiZrQ0NBPgY

https://www.youtube.com/watch?v=YgfzHzZNBK8

kotek
    Participant

Majestatyczne. Tylko chyba popsuł im się układ sterowania i sobie dryfują w przestrzeni.

swgs1994
    Participant

Na 100% w Polsce wydadzą to albo jako: Star Trek: Przeznaczenie albo Star Trek: Nowe Odkrycie.

snowman
    Participant

Pamiętacie odcinek The Big Bang Theory, w którym Amy oświadcza, że chce się wprowadzić do Sheldona i jego "wymowną" reakcję? Tak samo zareagowałem po obejrzeniu najświeższego netflixowego teasera...

Uhm...

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram