Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wracają kolejne seriale

Wracają kolejne seriale

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6423

    Zaczyna się następny wrześniowy tydzień, a to oznacza powrót kolejnych seriali. Już w środę fani fantastyki będą mogli ponownie spotkać największych geeków świata, czyli Sheldona Coopera i jego przyjaciół w Big Bang Theory. W piątek rozwiązanie dwóch wielkich cliffhangerów - a przynajmniej jego początek. Supernatural przyniesie kolejne wyzwanie dla braci Winchesterów, którzy pokonawszy i demony, i anioły, będą musieli zmierzyć się z nowym Bogiem. A nowy sezon Fringe według twórców, po zaskakującym zakończeniu tej wiosny, ma być nowym początkiem serialu.

    A za tydzień rusza Terra Nova. Czy okaże się czymś więcej niż kolejny Park Jurajski?

    Galactica
    Participant
    #100540

    Stargate mogłoby wrócić.

    m1ch4l
    Participant
    #100541

    Też jestem za ale, na SG nie ma szans w najbliższym czasie. Ani na serial ani na żaden z filmów.

    Cross
    Keymaster
    #100542

    Cóż, biednie z tą serialową fantastyką (nie wspominając już o tematyce kosmicznej).

    Match
    Participant
    #100543

    Big Bang jak (prawie) zawsze - fantastyczny 🙂

    Romek 63
    Participant
    #100544

    Ale na jakim kanale będą lecieć te seriale - np. Terra Nova ?

    m1ch4l
    Participant
    #100547
    Coen
    Participant
    #100548

    A Supernatural jak zwykle trzyma poziom:) No i spoilerek dla fanów - Śmierć powrócił znów na gościnne występy:)

    Diabeu
    Participant
    #100550

    Fringe, Dexter oraz Big Bang Theory IMO zaliczyły rewelacyjne otwarcia nowych sezonów 🙂

    m1ch4l
    Participant
    #100566

    Dexter, Homeland i Terra Nova - to mój (dość skromny) plan na ten sezon i piloty były całkiem w porządku. Nic wybitnego, ale chce się czekać na kolejne odcinki.

    Bartas
    Participant
    #100572

    Co do pilotu Terra Nova to akurat mam sporo zastrzeżeń 🙂

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram