Forum Fantastyka Gry World of Tanks

World of Tanks

Viewing 14 posts - 46 through 59 (of 59 total)
  • Author
    Posts
  • domirex
    Participant
    #117606

    Tak DM i fizyka jazdy bobsleja potrafi wkurzać jednak wot miał podobne problemy w OBT (hummel lepszy niż nie jeden TD wówczas)

    Edit: gram w GF trochę i sądzę że coraz gorzej z nim. Myślałem że zmiecie wota a tu lipa. Narazie zbyt wiele jest do naprawy chociaż WoT ma nie wiele mniej

    Diensdale
    Participant
    #119594

    GF nie zmiecie WOTa, ale jest ciekawy. Mechanika jest fajna. To jest całkiem inna gra, ale do mnie trafia jej mechanika. Tylko mapy są na chwilę obecną takie sobie, a ta miejska o nazwie Polska jest brzydka po prostu.

     

     

    Spokojnie, Niemcy mieli naprawde wyjarane pomysly na miare XXI wieku: railguny, dziala elektromagnetyczne, naped antygrawitacyjny. Za kilka dodatkow bedziecie mieli ufo z dzialem laserowym :>

     

    No wiesz jak na takiego RHMa czy na X tierowego łotdafaka z magazynkiem to chyba już jesteśmy blisko 😀

    domirex
    Participant
    #119601

    Tak do póki WoT nie wprowadzi swojego Hvoca to każda bitwa będzie katorgą z braku optymalizacji.

    Diensdale
    Participant
    #119603

    Ja osobiście nie nastawiałbym się na to, że havok zrewolucjonizuje tą grę. Dopóki RNG rozdaje karty cały czas jest dzikość.

    domirex
    Participant
    #119604

    Od początku jest RNG. Ale ilość pingu przy ich grafice przeraża. 100 mb na s internet a pingu od 60 do nawet 100. Na Sto maksymalnie 40.

    Diensdale
    Participant
    #119605

    No dla mnie różnica między pingiem w STO, a w WOT to jest zagadka.

    domirex
    Participant
    #119606

    Wot ma stary silnik graficzny (z RPGów) który nie wyrabia. A katują go jeszcze modelami HD. Całe ich problemy (i w tym nasze) pojawiły sie po zmianie fizyki (8.0). Akcja jak w WT. Silnik z samolotów przenieśli na czołgi i mamy dziwne sytuacje przy taranowaniu i w DMG. W wocie jest to samo. Zły silnik nie stworzony do takich zadań.

    Diensdale
    Participant
    #119607

    Ja muszę trochę od WOTa odpocząć. Niestety nie mogę bo gramy kampanię CW, ale chwilę oddechu muszę wykroić bo już tym rzygam szczerze mówiąc 😉

    domirex
    Participant
    #119608

    Każdy tak mówi. Ja też sobie wmawiam od 3 lat że nie mogę na to patrzeć ale za dużo zainwestowałem by to tak zostawić.

    Diensdale
    Participant
    #119613

    No to mamy to samo. Miałem sporą przerwę od grania jako takiego bo komp mi padł, a wcześniej nie chodził jak trzeba. Teraz jak kupiłem Asusa G750 to śmiga wszystko jak trzeba. Wota nie rzucę, ale co jakiś czas poziom frustracji rośnie do takiego rozmiaru, że muszę zrobić przerwę bo nie wyrabiam.

    Doro
    Participant
    #119614

    Ja dwa razy rzucalem a gralem jeszcze od bety, pomoglo dopiero puszczenie konta na allegro za niezla kase 🙂

    domirex
    Participant
    #119615

    Tak WoT łatwo wyjadaczy nie puszcza.

    Ginubin124
    Participant
    #123482

    O jaaa.... a w moim przypadku sprawa wygląda tak, że zapomniałem hasła 🙁 Ani grać ani sprzedać. 🙁

    https://gamera.pl

    domirex
    Participant
    #123492

    Użyj przypomnienia hasła

Viewing 14 posts - 46 through 59 (of 59 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram