Forum Fantastyka Gry World of Tanks

World of Tanks

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 59 total)
  • Author
    Posts
  • LIBERTO
    Participant
    #112134

    gdyby ktoś miał ochotę sprubować WoTa:

    http://www.alienwarearena.com/giveaway/wor...players-europe/

    całkiem niezły początek w grze to zapewnia

    Slawek
    Moderator
    #113837

    Q: “How did the EU community react on the Stalin inscriptions returning?”

    A: “Majority doesn’t care, the only ones with butthurting are the Polish (it’s their national sport) and – oddly enough – Romanians”

    lawl

    Diensdale
    Participant
    #115433

    Jako już można powiedzieć WOT Survivor mogę powiedzieć jedynie, że weekend bez faila weekendem straconym jest. Gra jest bardzo fajna na początku, ale niestety Twój los zależy w bardzo dużym stopniu od poziomu współtowarzyszy na bitewnym polu. Jeśli wylosujesz do drużyny na bitwę ze dwa boty, trzyosobowy pluton debili i kilku przeciętniaków to często możesz się jedynie z żalu utopić. Takie historie jak branie na najwyższe tiery I tierowej maszyny są na porządku dziennym. Devsi nic z tym nie robią bo nie. Jak czytam na forum oficjalnym STO lamenty na tegoroczny event to wiem, że Ci ludzie nie grali nigdy w WOTa. Tam takie rzeczy jak możliwość zdobycia maszyny w zamian za codzienne poświęcenie chwili na wyścig są niemożliwe 😉

    Reyden
    Participant
    #115453

    @Diensdale

    Od jak dawna grasz w WoT ?

    Gra jest bardzo fajna na początku, ale niestety Twój los zależy w bardzo dużym stopniu od poziomu współtowarzyszy na bitewnym polu. Jeśli wylosujesz do drużyny na bitwę ze dwa boty, trzyosobowy pluton debili i kilku przeciętniaków to często możesz się jedynie z żalu utopić.

    I tak i nie .

    Dużo zależy co masz i jaki skład ma drużyna przeciwna , czasami też mapa pomaga .

    Dobry czołg + stado debili albo lemingów po drugiej stronie ( w większym stężeniu niż w naszej drużynie ) to czasami można jeszcze coś ugrać , nawet jeśli nie to pozostaje nadal opcja sprintu na bazę .

    Takie historie jak branie na najwyższe tiery I tierowej maszyny są na porządku dziennym.

    Słowo-klucz - historie .

    Z tego co jak kojarzę to rzucanie pojazdów nie jest tak dużo , na pewno nie tak że T1 trafia na T9/T10 , nawet w czasach kiedy nie było widełek na tiery takie historie się mało kiedy zdarzały .

    Najczęściej był to albo błąd MM albo po prostu kolejny pluton idiotów w grze ( w plutonie nie obowiązują zasady dot. tierów - jak ktoś ma T9/T10 i weźmie ludka z T1 to ten ludek trafi to bitew toptanków ) .

    Za to w ostatniej aktualizacji pojawiła się opcja która umożliwia takie akcje , ale ta opcja w ogóle ignoruje tiery - mowa o nowym trybie 7 na 7 .

    W tym trybie to często standard był np. Pz II / M18 etc. lekkie i ISU-152 / IS3 / KT / T29 i wyżej , bo system wyboru gracza opiera się na ich EFF i niczym więcej w tym momencie .

    Maszyn w wyścigach może nie da się zdobyć ale za to są inne sposoby na to .

    Zaczynając od zniżek - często były takowe albo na określone wozy albo określone grupy / tiery , sam tak zdobyłem Pz IV i Stuga .

    Do tego czasami w misjach / eventach można zdobyć czołgi jak misja na zdobycie IS-6 , choć sporo graczy wolało by zamiast niego T34 albo JT 8.8cm .

    Diensdale
    Participant
    #115455

    Gram od roku. Na początku grało mi się świetnie, zrobiłem nawet parę modów dźwiękowych. Później poziom frustracji rósł i rósł. Obecnie nie mogę się zmusić do gry więc odpoczywam od WOTa. Widełki MM działają dobrze, ale noob plutony są dość częste, szczególnie w ferie/wakacje. Zdarzało mi się wygrać w dwie osoby przez jazdę na bazę. Szczególnie łatwo jest przez akademik na Ruinbergu. Tutaj dużo zależy od tego kto tam pojedzie, ale często od początku widać czy jest to jedyna szansa czy nie. W pewnym momencie odkryłem STO, potem też War Thunder i doszedłem do wniosku, że jak dany typ rozgrywki człowieka frustruje i denerwuje to trzeba zmienić grę i się nie denerwować. Co też uczyniłem. Do WOTa pewnie będę wracał czasami, ale pasja się wypaliła. T 34 nie dadzą. Jest za dobry na takie akcje, IS6 to czołg co do którego zdania są podzielone. Swojego czasu rozważałem go do szkolenia załóg USSR, ale dałem sobie spokój. Wystarczy mi nerwów z Loewe, choć czytałem, że w 8.10 są szanse na buff depresji i elewacji działa.

    Reyden
    Participant
    #115459

    Nie ty jeden odpoczywasz sobie od WoT .Ta gra odrzuca coraz więcej ludzi , mnie także. Gram w nią od czasu bety ( choć nie mam tylu bitew co ty ani nie zagrałem taką ilością sprzętu - zwyczajnie WoT przez swoje bugi przestał mi się podobać dużo wcześniej ) . Kiedyś się grało dużo lepiej - nie było tony sie ma , kto PL itp. , szanse na to że pocisk przebije pancerz były duże - rykoszetów było tyle co kot napłakał , były niezłe wozy na niskich tierach - Pz IV z armatą i wieżą z pantery , KV i SU-85 z 107 mm ZiS-6 , do tego KV miał trolla tak jak ma go obecnie KV-2 tier wyżej . Btw. Jak grałeś w WT to pewno wiesz że niedługo mają się w nim pojawić czołgi .Może być ciekawie - pod względem grafiki i efektów to WT niszczy WoT-a .

    Diensdale
    Participant
    #115468

    Wczoraj oglądałem przecieki grafik z closed bety. To jest masakra nawet gwinty luf widać.

    http://imgur.com/a/ol0k0

    Nie wiem czy WT Ground Forces zbawi czołgowy świat, ale ja przy WT odpoczywam. Tutaj gracz jest nagradzany za aktywność (nawet jeśli mało, ale jednak), a nie karany za wtopy swojej drużyny. Ja nawet optowałem za karaniem tych, którzy nie zrobią nic podczas bitwy. Nawet sam akceptuję to, że czasem przez pecha byłbym sam ukarany. Trudno. WT ma jeszcze jedną przewagę nad WOT. Graficznie jest lepszy, a optymalizacja stoi na o wiele wyższym poziomie.

    Ja PZIV uwielbiałem, KW-1 to była również moja ulubiona zabawka, ale potem coś poszło nie tak. VK 3601 H też mi skopali, a to był mój ulubiony szkoleniowiec załóg. Ech, sporo tego było. Za to jak miałbyś okazję dorwać Pzkpfw Char B2 Bis (f) to łykaj. Premkowy niemiecki ciężki IV tieru. Armata co prawda słabawa, ale rzuca na IV maks więc zazwyczaj jesteś na topie. 2 takie w plutonie potrafią zrobić sieczkę. Wyrwałem go na dniu dziecka w Poznaniu na dniu otwartym CWSL. Bajka.

    Reyden
    Participant
    #115472

    W WoT-a już praktycznie nie gram , czekam aż będzie otwarta beta czołgów w WT .

    Pooglądaj sobie gameplaye z ruskiej CB WT , to co tam czołgi wyprawiają to urywa głowę .

    Pz IV był mocarny jak miał armatę 7,5 cm L/70 i wieżę z pantery , celne i w miarę mocne ( jak na niemców ) działo , pierwszy mój snajper zarobiony właśnie na Pz IV i to w pierwszej bitwie po założeniu L/70 .

    KV-1 jest cieniem starego KV , który znowu zachowywał się jak obecny KV-2 tylko że był tier niżej .

    Ostatnio to się rozbijam amerykańskim TD II Tieru - T18 , niezła zabawka a jak wyląduje na topie to i pechowe losowania mu nie straszne .

    Widziałem gostka w T18 który miał 15 killi w jednej bitwie , do tego praktycznie całe dmg i exp był jego - klik .

    Najlepsze że to nie jedyny który robi takie akcje w T18 , jest jeszcze kilku innych który wbili po 10+ killi na nim .

    Diensdale
    Participant
    #115503

    Te filmy, które Gaijin pokazywał nie do końca odzwierciedlają tempo rozgrywki. Bardzo często w takich materiałach przyspiesza się to żeby ładnie wyglądało. Nie wierzę, że w realnej rozgrywce np KW-1 będzie tak się zachowywał. To był ciężki kloc w którym biegi czasami młotkiem się zmieniało. Na filmach popylał jak maluch na autostradzie 😉 Tym niemniej czekam na Ground Forces bo jest spora szansa, że rozgrywka będzie cywilizowana. Nie wiem jak developerzy będą zachowywać się jak gra osiągnie sukces. WOT jeszcze niedawno też był o wiele przyjaźniejszy. Dopiero jak studio zaczęło leżeć na pieniądzach, kupować banki na cyprze i wieżowce pomerdało im się w głowach i doszli do wniosku, że osiągnęli jedność z kosmosem. Problemem tak naprawdę jest celowanie z coraz młodszy target i jednocześnie brak porządnego samouczka i blokad. Np w STO przez ileś misji jestem uczony interface'u nie mam dostępu do zbyt silnych jednostek itp. W WOT możesz kupić Loewe i wio na VIII tiery od razu. Potem konwersja free expa i jesteś w super czołgu tylko nie umiesz nim grać 😉 Przez brak porządnego samouczka (nie opcjonalnego tylko obligatoryjnego) sporykasz potem na VII tierach arty gdzie koleś jeździ jak TDkiem i nie wie o co chodzi z tym: "press shift OMG" co mu wszyscy piszą. Znam iluś arciarzy, którzy nie mieli pojęcia o widoku satelitarnym i grali jak łosie przez kilka tierów. Długo można by tak wymieniać, a w sumie szkoda bo sporo tej fajnej magii ucieka gdzieś z patcha na patch.

    Diensdale
    Participant
    #116729

    No dobra, od wczoraj jestem betatesterem WG Ground Forces. Udało mi się załapać do zamkniętej bety. Jest to kompletnie inne niż WOT. Jest o wiele trudniejsze, czołg zachowuje się niestabilnie podczas jazdy. Jak w pełnym biegu skręcisz to możesz się ślizgnąć i stracić panowanie nad maszyną. Nie ma litości. Zablokowali mi wieżę w KW1 to do końca bitwy celowałem obrotem korpusu. Naprawa o ile wybadasz części trwa 3 minuty. Sam system wykrywania jest taki, że gościa widać, ale gra Ci nie pomoże bo nie ma obrysówki. trochę krzyżyk celownika pomaga, ale to wszystko. Jak Ci ktoś przywali to często nie wiadomo skąd i kto. Za to kilka razy strzał w bok pogiął mi blachy na błotnikach. Dym z lufy po wystrzale, odgłosy bitewne mieszają się na całej mapie. Miód. Gra jest wymagająca, ale też celuje w zupełnie inny target niż WOT. W ten mniej arkadowy. Nie wydaje mi się, że WOT zdechnie po prostu będą dwa tytuły i obaj wydawcy będą musieli się starać o klientów.

    Doro
    Participant
    #116880

    Gratuluje, ja czekam na dostep dla wszystkich lemingow bo do GW bo sie nie zalapalem.

    domirex
    Participant
    #116891

    WoT straci wielu graczy to pewne. Pytanie czy po ich utracie zaczną poprawiać grę a nie tylko dodawać laserowe czołgi WT auf E 100 pls nie wiem czy nawet Hitler o czymś takim marzył.

    I. Thorne
    Participant
    #116897

    Spokojnie, Niemcy mieli naprawde wyjarane pomysly na miare XXI wieku: railguny, dziala elektromagnetyczne, naped antygrawitacyjny. Za kilka dodatkow bedziecie mieli ufo z dzialem laserowym :>

    domirex
    Participant
    #116914

    Szkoda że tradycyjne niemieckie konstrukcje dostają po dupie od reszty

    Reyden
    Participant
    #117295

    Od dziś można swobodnie grać w betę GF .Faktycznie to kompletnie inna gra niż WoT .Mam wrażenie że w grze jest kompletny chaos .Fizyka , szczególnie jazdy daje popalić i to ostro .

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 59 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram