Forum Trek.pl Newsy Fantastyka World Fantasy Award dla Sapkowskiego

World Fantasy Award dla Sapkowskiego

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #123077

    Twórczość twórczością - nikt przecież nie neguje jego pióra, ale chamówy niestety zdarzały mu się dość często (i ciężko to nazwać słabostką).

    Cross
    Keymaster
    swgs1994
    Participant
    #123542

    Ruskie zawsze nienawidzą, gdy polakowi się coś udaje. To jest w genetyce.

    Melnikor
    Participant
    #123543

    W kwestii negatywnego podejścia Sapkowskiego to sukcesu CDP RED, kwestia prosta: jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

    swgs1994
    Participant
    #123547

    Właśnie, nie nadmieniając, ze CDP RED próbowali wykupić całe prawa do Wiedźmina od Sapkowskiego, dodatkowo zapewniając mu stały dopływ tantiem za wszystko co z marką związane (patrz Disney i Lucas). Lecz ten się nie zgodził.

     

     

    Byłem na tyle głupi, że sprzedałem im prawa do wszystkiego. Oferowali mi procent od zysków, a ja na to: Zysków nie będzie - dajcie mi moje pieniądze od razu! Wszystko. To było głupie. Byłem głupi, że pozostawiłem wszystko w ich rękach i nie wierzyłem w ich sukces. Ale kto był w stanie go przewidzieć? Nie ja.

    Był zbyt chytry i chciał pieniądze już na raz. A kontrakt opiewał jedynie na tantiemy z 3 gier i koniec. CDP go "wyruchało",  że się tak wyrażę bo książek już nie może pisać, jeśli tak to Redzi zbierają z nich zyski (Sezon Burz, zaczął pisać przed pierwszą grą, więc to się nie liczy). Bardzie smuci mnie ignorancja graczy, którzy myślą jakoby książki były inspirowane grą.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram