Forum Trek.pl Newsy Star Wars Wojna Klonów rozpocznie się w lato

Wojna Klonów rozpocznie się w lato

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3678

  Latem 2008 roku (15 sierpnia w USA) będziemy mieli znów okazję zobaczyć Gwiezdne Wojny na dużym ekranie. Tym razem pod postacią filmu animowanego stworzonego za pomocą komputerów.

  [more]

  Film ma być wstępem do nowej serii telewizyjnej, której emisja rozpocznie się na jesieni tego roku. Pokaże ją najpierw Cartoon Network, a reemisja odbędzie się w stacji TNT.

  Seria i film kontynuować będą wątki z dobrze znanego fanom Star Wars serialu animowanego pod tym samym tytułem - Clone Wars, którego twórcą był Genndy Tartakovsky (znany z Dexter's Laboratory, Samuraj Jack, The Powerpuff Girls). Tym razem Genndy nie będzie jednak miał nic wspólnego z produkcją. Reżyserem całej serii będzie Dave Filoni.

  Powrócą znane postacie: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Padme Amidala, a także zobaczymy kilka nowych twarzy, w tym padawana Anakina - Ahsokę (kobieta z rasy Togruta).

  Producentem serialu jest Lucasfilm Animation (razem z Warner Brothers Pictures i Turner Broadcasting System), które stworzyło go w nowym studio Lucasa w Singapurze. Jak na razie wyprodukowano 30 półgodzinnych odcinków, ale na tym nie koniec. Lucas mówi, że odcinków będzie co najmniej sto.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram